کارگاه آموزش فروش به روش “ماز”

کارگاه آموزش فروش به روش “ماز”

فروش یکی از ارکان سه گانه کسب وکاراست،هر کسب وکاری که فروش را به روش سنتی پیش ببرد محکوم به شکست است. کارگاه آموزش فروش به روش “ماز”به کسب وکارهای کوچک می آموزد که چگونه رفتارهای فروشندگان سنتی را کنار بگذارند ، دیدگاهشان را تغییر دهند و برای فروش محصولات خود به یک نگرش جدید اقدام کنند. نگرشی که نگاه اقدام محور راکنار گذاشته. بینش فرآیند محور را سرلوحه فروش خود قرار داده است.

فروش به روش ماز
روش به روش “ماز”

فروش محصول یک فرایند است

در کارگاه آموزش فروش به روش “ماز” شما می آموزید که یک پروسه و فرآیند را برای فروش محصولات تان به مشتریان طراحی کنید. مشتریانی که بار اول به شما مراجعه می کنند بعداز مراجعه اول، یا به یاران وفادار شما تبدیل می شوند یا دیگر هرگز آنها را نخواهید دید. این امر بستگی به این دارد که فرآیند فروشی طراحی کره باشید یا خیر.

فروش به روش "ماز"
فروش ، مدل “ماز”

نکات بنیادین فروش به روش “ماز”

کسانی که می خواهند از روش ماز استفاده کنند باید به مواردی از کسب وکار آگاهی کامل داشته باشند. ماهیت فروش ، مفهوم فرآیند و جزئیات محصول نکاتی هستند که در این کارگاه بدان پرداخته شد.

نقشه راه فروش به روش “ماز”

همچنین در این کارگاه گام به گام ماز فروش برای شرکت کنندگان با مثال طراحی و تشریح شد .لازم به ذکر است این کارگاه، یک کارگاه ۵ ساعته در دوره آفرینندگان کسب وکار موفق می باشد که به دلیل محدودیت زمان ، این کارگاه برای شرکت کنندگان به مدت ۹۰ دقیقه برگزار شد. کارگاه فروش به روش “ماز” در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین با با حضور بیش از سی صاحب کسب وکار کوچک به درخواست مدیران برگزارکننده بازارچه چرتکه برگزار شد شما می توانید با ثبت نام در وبسایت تواناشو از لینک های زیر فایل آموزشی کارگاه را دانلود کنید.

دانلود پی دی اف کارگاه – اینجا کلیک کنید

دانلود آموزش کامل کارگاه- اینجا کلیک کنید.

دوره تضمینی آفرینندگان کسب وکارموفق
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *