۲ تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی

انتخاب یک کسب وکار و سرمایه گذاری درآن، اولین چالش پیش روی کسانی است که میخواهند کسب وکارخودرا داشته باشند.این ویدیو ۲  تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی را به شمامعرفی می کند. بخش اول رایگان و بخش دوم ویدیو فقط با چهارده هزارتومان قابل تهیه می باشد.

همه آدم ها مهارتی دارند

آدم بی مهارت و بی هنر در این دنیا پیدا نمی شود. هر انسانی بسته به تجارب، سن ، اتفاقات و رویدادهای زندگی اش مهارت هایی را کسب کرده است. اما شدت و تبحر آدم ها در میزان مهارت های شان است که باهم متفاوت است و خلاقیت ها از این نقطه ظهور می کنند. در ویدیو آموزشی امروز ۲تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی را به شما خواهم آموخت . یادتان باشدبدون تامل و بدون تفکر و برنامه ریزی قدم در راهی ناشناخته نگذارید. اگر کسی به شما گفت شروع کن ، بقیه اش با خدا یادتان باشد که خداوند حامی انسان ها دانا و آگاه است نه آدم های یهویی و عجول و بی منطق.

تنوع ایده ها در کسب وکارهای خانگی

اتفاقات زندگی، آدم های دوربرتان، مشکلات شخصی و خانوادگی ، غم ورنج های دیگران ، نیازها و ترس های افراد زندگی شما منشاء ایده های شما هستند . آدمی بدون ایده در دنیا پیدا نمی کنید. ایده ها نیز منشاء زندگی بهتر و دنیای قشنگ تر هستند. کسب وکارهای خانگی یکی از مهم ترین شاخه های کسب وکارهستند که وقتی بین صاحبان آنها وقت می گذارنی دنیایی از ایده ها و محصولات جدید را کشف می کنی.اما مدل طراحی و راه اندازی کسب وکارهای خانگی با کسب وکارهای نوپا(startup) و کسب وکارهای صنعتی و بزرگ تفاوت های بنیادین دارد. برای اینکه بدانید چگونه یک کسب وکارخانگی راه اندازی کنید ادامه این مقاله را خوانده و ویدیو را تماشا کنید

تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی

ایده یا مهارت
برگردیم به سوال همیشگی شما . ازکجا شروع کنم؟ واقعیت این است که اگرجزو یکی از دسته های زیر هستید نباید به سادگی از مهارت ها و ایده های تان بگذرید:
– شدیداً به استقلال مالی و یا کسب درآمد نیازمندید
– درسرتان رویای راه اندازی یک کسب وکار بزرگ رادارید
– در کسب وکارهای قبلی تان شکست خورده اید اما می خواهید از نو و در یک قالب جدید شروع کنید
حالا که جزو یکی از دسته های بالا هستید باید به گونه ای که عاقلانه و اصولی باشد انتخاب کنید که چگونه یک کسب وکارخانگی را طراحی کنید. ۲تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی به شرح زیر است:
روش ۱ : از طریق تکمیل نمودار علایق و مهارت ها
روش ۲ : از طریق تکنیک سرهم بندی ( bricolage)
برای اینکه این روش هارا بیاموزید با ما همراه باشید.

نمودار علایق و مهارت هاچیست؟
اولین تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی ، رسم نمودار علائق و مهارت هاست که وقت چندانی از شما نمی گیرد.شما در این نمودار به بررسی جایگاه مهارت ها و میزان علاقه خودبه آنها می پردازید و با جای گذاری مهارت ها و میزان علاقه تان می توانید تشخیص دهید در چه زمینه ای باید کسب وکارخانگی تان را راه اندازی کنید. بسیاری از افراد از این روش برای انتخاب و راه اندازی کسب وکار خانگی شان استفاده می کنند.

تکنیک سرهم بندی چیست؟
دومین تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی  یکی از جدیدترین روش های راه اندازی کسب وکارخانگی است که من به شما پیشنهاد می دهم. مطمئن باشید در هیچ جایی محتوایی به این ارزشمندی یافت نخواهیدکرد. تکنیک سرهم بندی ارتباط مستقیم با دنیای ذهن و دنیای واقعی شما دارد . این روش توجه شما را به داشته هایتان جلب می کند. داشته های بی ارزشی که شما تاکنون از کنار آنها به سادگی می گذشتید. البته یک نکته طلایی دراین بین وجود دارد.

یک مثال کاربردی برای روش بریکلاژ

بریکلاژ

 اینکه شما بتوانید بین تعدادی از این چیزهای بی ارزش یک ارتباط ایجاد کنید. به طور مثال شما دریک روستایی زندگی میکنید که اطرافش انواع گیاهان دارویی به طور سرخود رشد می کند.
۱- خاک شیر ، سیاهدانه ، تخم شربتی .
۲- شما زمینی دارید که بلااستفاده مانده است و فقط برای گوسفندان یونجه می کارید.
۳- اوقات فراغت زیادی دارید.
۴- انواع نوشیدنی سنتی با طعم های مختلف بلدید درست کنید.
خب ۴ چیز که به صورت جدااز هم خیلی چیز خاصی نیست. اما این ها در کنار هم قابلیت راه اندازی یک کسب وکار خانگی و بعدها در ابعادی بزرگتر یک کسب وکاربزرگ را دارند.
شماره۱+شماره۲+شماره۳+شماره ۴ = شربتخانه و دمنوش خانه روستای …. با قابلیت جذب توریسم
چه سرهم بندی جالبی. اگر می خواهید تکنیک سرهم بندی را برای راه اندازی کسب وکار خانگی تان بکار ببرید یک ویدیو آموزشی ارزان قیمت برای تان تدارک دیده ام فقط با ۱۴۵۰۰هزار تومان از از اینجا دانلود کنید.

 ۲ تکنیک راه اندازی کسب وکارخانگی راه اصولی موفقیت در کسب وکارخانگی هستند.

هرگز بدون توجه به این روش ها اقدام به سرمایه گذاری و اختصاص منابع برای راه اندازی کسب وکار نکنید. روشهای راه اندازی کسب وکارخانگی به همین سادگی هستند فقط شما باید برای رسیدن به بهترین جواب به آنها وقت اختصاص دهید. این اختصاص وقت ارزشش را دارد زیرا تضمینی برای موفقیت کسب وکار خانگی شماست.
نکته مهم اینکه این دوروش فقط برای انتخاب دقیق تر است اما برای توسعه کسب وکارخانگی باید تکنیک های خودگستری را در کسب وکار لحاظ کنید اگر از خودگستری چیزی نمیدانید اینجا (مقاله ….)کلیک کنید.
فرصت فراگرفتن این دوتکنیک را در لینک های قرار گرفته فراهم کردم اما بازهم اینجا در ذیل متن لینک ویدیوها را میگذارم. ضمناً درصورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانیداز طریق پیج اینستاگرام من درارتباط باشید.

خرید آموزش ویدیویی تکنیک   (bricolage)

دوره تضمینی آفرینندگان کسب وکارموفق

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. حمیدرضا
    ۴:۰۲ ۱۳۹۷/۰۹/۰۶

    این عالی بود. واقعا لذت بردم.
    بسیار کمک کننده و تکنیکی بسیار کاربردی در بیست دقیقه.. چی بهتر از این