۹۰ایده۹۰ویدیو-ایده مشاور گوشی همراه

هربار که گوشی جدید میخریم با خودمون عهد میکنیم اینبار هر اپلیکیشن بدرد نخوری رو نصب نکنیم اما بازم بدلیل کمبوددانش همون اشتباه قبل رو میکنیم. ایده مشاور گوشی همراه دقیقاً هدفش همینه که کمک کنه شما هم گوشیت رو حفظ کنی و هم بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های مدنظرت رو روی گوشیت داشته باشی.

ایده مشاور گوشی همراه

روزانه صدها اپلیکیشن در دسته های مختلف اعم از کاربردی ، گیم،اپلیکیشن های مالی و …در اپ استورهای ایرانی و غیرایرانی برای دسترسی عموم بارگذاری می شود. هر بار که مانیاز به یک اپلیکیشن برای کارهای مان پیدا مکنیم تنها مرجع انتخاب مان نظرات کاربران و امتیاز دریافت شده است و بعدازنصب اپلیکیشن به این نتیجه میرسیم که این اپلیکیشن هم خیلی کاربردی نیست.

اثرات نصب و حذف اپلیکیشن بر گوشی شما

نصب و حذف اپلیکیشن ها آن طور که فکر میکنیم ساده و بی اثر نیست . با هربار نصب یک اپلیکیشن تعدادی پوشه و کد در حافظه ماندنی گوشی ما فعال می شود که بخشی از این پوشه ها و کدها حتی بعداز حذف اپلیکیشن از بین نمیروند. این انباشتگی کدها ، دستورات و پوشه ها در مدت زمان منجر به کاهش سرعت و عملکرد گوشی ملا می شود. این یکی از بزرگترین آسیب های اپلیکیشن های بدرد نخور برروی گوشی شماست.

دسترسی ها بلای جان گوشی همراه شما

درزمان نصب اپلیکیشن ها و گیم ها بر روی گوشی تان تعدادی دسترسی به اپلیکیشن داده می شود. این دسترسی ها از دفترچه تلفن شماگرفته تا گالری عکس و فیلم و … می باشد. این دسترسی ها بسیار خطرناک هستند و بسیاری از افراد نا آگاهانه کلیه دسترسی هارا به اپلیکیشن نصبی می دهند. ارسال نوتیفیکیشن های تبلیغاتبی ، پاپ آپ ها و هزارو یک دردسر دیگر هم از این دسترسی ها ناشی می شود.

مشاور گوشی همراه

چه خوب بود وب سایت یا اپلیکیشنی باشد که در هر شاخه از اپلیکیشن ها ، بروزترین و بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن را به ما معرفی کند و علاوه براین معرفی آموزش کاملی هم درخصوص نحوه استفاده و تنظیمات دسترسی و غیره به ما بدهد. شما اگر خوره و علاقمند به این موضوع هستید می توانید وب سایت شخصی خودرا در این زمینه راه اندازی کنید و به عنوان مشاور گوشی همراه به عموم مردم مشاوره و آموزش های لازم را بدهید.

مدل درآمدی برای مشاور گوشی همراه

وب سایت شما می تواند پارا فراتر گذاشته و علاوه بر مرجع مورد اطمینان بودن درباره اپلیکیشن ها ، یک مدل درآمدی نیز برای خود تعریف کند. شما باطراحی یک بخش و فرم حرفه ای در سایت خود می توانید نسبت به نیاز، شغل و علاقمندی افراد یک پکیج کامل اپلیکیشن متناسب با مدل و برند گوشی برای وی طراحی کنید و لیست مذکور رابا قیمت اندکی در اختیار نامبرده قراردهید البته یادتان باشد اپ استورهای رسمی و لینک دانلودهای معتبر را نیز برای فرد ارسال کنید.در این حالت شما یک مشاور گوشی همراه حرفه ای و صاحب اعتبار خود هستید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق اینستاگرام من و یا وب سایت تواناشو (صفحه مشاوره) با من در ارتباط باشید.

دوره تضمینی آفرینندگان کسب وکارموفق

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *