چگونه دنیا را جائی بهتر برای زندگی می کنیم؟

هیچ کس با رسالتی بر دوش به این دنیا پا نمی گذارد ، اما دریک نقطه از مان و مکان براساس پیشینه ، دانش و نیازهای عاطفی و انگیزشی خود دست به تحول درونی می زند. آنجاست که تصمیم می گیرد برای این دنیایی که در آن زندگی می کند قدمی بردارد.

علیرضا احدی بنیانگذار تواناشو در آغاز چهل سالگی خود تصمیم می گیرد برای بهبود معیشت زنان سرپرست خانواده گامی بردارد. ایده او از پنجره دفترش که رو به دادگاه خانواده بود گرفته شد. یک بازارچه اینرنتی محصولات کسب و کارهای خانگی ویژه این گروه از زنان با نام شریک مامان. یکسال تلاش و همکاری با تیمی شش نفره به جائی نمی رسد و شریک مامان یک شکست در کارنامه او بود.

علیرضا به بررسی دلایل این شکست پرداخت و کشف کرد دو نقطه کلیدی وجود دارد که عامل در جا زدن و عدم رشد شریک مامان بوده است:

 • خودش
 • دانش کسب و کار صاحبان کسب وکار خانگی و مشاغل خانگی

بازی از نو

شکست اکثر آدم ها را متوقف می کند اما علیرضا را نه . این بار تصمیم می گیرد اول توانایی های مدیریتی و دانش کسب وکار خود را افزایش دهد و سپس بجای یک بازارچه اینترنتی به آنچه که عشق و علاقه اش و تحصیلاتش است بپردازد یعنی آموزش.

شرکت در کارگاههای آموزشی مختلف مجموعه بیست تا سی با تدریس عماد قائنی ( بنیانگذار وب یادو مدرسه شاپرک) و دوره آموزشی وبمستران هوشمند با تدریس امیر عصاری و علی حاجی محمدی و دهها دوره آموزشی دیگر از دوره های تقویت مهارت ها و توسعه فردی تا مهارت های تکنیکال آموزشی و دیجیتال مارکتینگ.

اما نقطه عطف

نقطه عطف تولد تواناشو در دوره وبمستران هوشمند رقم خورد. آنجا که برگه ای به او دادند تا ایده خودش را برای راه اندازی کسب وکارش بنویسد.

تواناشو ۱۱اردیبهشت ۱۳۹۷ متولد شد. این بار علیرضا احدی نه با هدف کسب درآمد بلکه با هدف کمک به ضعیف ترین شاخه کسب وکار گام در این راه گذاشت. مسیری که او را از خانواده به شدت دور می کرد . سفرهای چند روزه ، حضور در نشست ها و کارگاهای آموزشی رایگان در آخر هفته . این یعنی حضور کمرنگ او در کنار خانواده . ایا همسر و فرزندان شما چنین شرایطی را تاب می آورند؟ همسر علیرضا احدی همراه شد.

همراه اول

شیرین سادات موسوی اولین همراه و همکار علیرضا احدی در مسیر آموزش های تواناشو بود. و این همراهی همچنان ادامه دارد. یک پشتیبان و انگیزاننده که در زمان های سخت و پیش نرفتن کار هم و غم خود را برای شارژ و هل دادن علیرضا به سمت جلو به کار گرفت. در یک کلام شیرین سادات موسوی حامی و همراه همیشگی توناشو بوده است. کسی که با همه نبودن ها ساخته و ساخته . هم بنیانگذار اصلی این وبسایت شیرین سادات موسوی است

رایگان، رایگان، رایگان

فعالبت های آموزشی تواناشو با عشق ، بدون منت در اختیار بخش بزرگی از جامعه کسب وکار و مشاغل خانگی بوده ، هست و خواهد بود. این رسالتی است که علیرضا احدی و اعضا تیم تواناشو سرلوحه برنامه ها و اهداف خود قرارداده اند. شما یمتوانید مجموعه ای از آموزش های رایگان کسب وکار خانگی و مشاغل خانگی در قالب ویدیو، صوت و متن را از این وبسایت دریافت کنید.

اولین دوره آموزشی کسب و کار و مشاغل خانگی

کم کم تواناشو در ذهن صاحبان مشاغل خانگی جا باز کرد و محتواهایش راهگشای فروش و رشد کسب وکار آنها شد. در حال حاضر تواناشو دهها کارگاه و دوره آموزشی دارد که صاحبان مشاغل و کسب وکارهای خانگی را بی نیاز می کند و ریشه های تشنه آنها را از دانش کسب وکار سیراب می کند.

مدیریت ذاتی

ورود نازنین توحیدی به مجموعه تواناشو نغمه خوش الحانی برای مخاطبان زن این وبسایت بود. کسی که زنان را بفهمد ، بدون اینکه نیاز به حرف زدن داشته باشد. امروز اکثر کاربران و فراگیران مجموعه تواناشو تمام مشکلات شان را با نازنین توحیدی در میان می گذارند. تواناشو یک ستون محکم ، باهوش و قدرتمند را به مجموعه خود اضافه کرد تا خیال همه فراگیران در دوره های آموزشی راحت باشد. پشتیبانی و مدیریت کارگاهها و دوره های آموزشی تواناشو در حال حاضر به عهده خانم نازنین توحیدی است.

در حال حاضر نازنین توحیدی علاوه بر مدیریت اجرائی کارگاهها و دوره های آموزشی ، آموزش بعضی از محتواهای مرتبط با حسابداری و نرم افزارهای آفیس را نیز به عهده دارد.

وبمستر سایت آموزشی کسب و کارهای خانگی

در شهریور ۹۶ دو عضو دیگر به خانواده تواناشو اضافه شدند که در حال حاضر نیز از مهم ترین ارکان این مجموعه هستند. مجید مظلومی وبمستر و نازنین توحیدی مدیر اجرائی تواناشو . مجید مظلومی بنیانگذار وبسایت کمک خرج که خودش در مسیر راه اندازی یک بازارچه اینترنتی برای صاحبان کسب وکار خانگی بود با علیرضا در یک دوره آموزشی آشنا و دوست شد. امروز این دونفر سیاست های دیجیتال مارکتینگ و مدیریت اصلی ترین کانال توزیع و ارتباطی با مخاطبان تواناشو را تنظیم و راهبری می کنند. در حال حاضر مدیریت کامل وبسایت تواناشو به عهده مجید مظلومی است.

۱۸ مدرس و مربی همکار

بیش از ۱۸ نفر مربی و مدرس در دوره های مختلف با تواناشو همکاری داشته اند. دانش کسب وکار قسمت های مختلفی دارد. از مدیریت مالی گرفته تا فن بیان . صاحبان کسب وکار خانگی و مشاغل خانگی نیز باید در حوزه های مختلف تقویت شوند تا بتوانند به نتایج شگفت انگیز برسند.

حامیان تواناشو

هرکس در زندگی خود از بدو تولد تا کهنسالی عزیزان و همراهانی دارد. تواناشو نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مسیر پر پیچ و خم در این روزگار نامهربان حضور این آدم هاست که حال تواناشو را خوب نگه می دارد.

نهاد و سازمان هایی که از خدمات تواناشو بهره مند شده اند :

 • مرکز رشد کسب وکار شهرداری منطقه ۱۵تهران
 • مرکز رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری منطقه ۱۴ تهران
 • کمیته امداد
 • جهاد دانشگاهی واحدبازارکار
 • دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین
 • کانون حمایت از معلولین توانا
 • موسسه خیریه گل نرگس
 • موسسه خیریه رعد شرق
 • فرهنگسرای امید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
 • فرهنگسرای اندیشه
 • سرای محلات شهر تهران
 • خانه استارتاپ های کرج
 • سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری کرج
 • و دهها نمهاد و سازمان دیگر

دانش کسب وکار برای بقای کسب وکار خانگی و مشاغل خانگی مانند آب برای بقای گیاه ضروری است. شما باید بدانید چگونه کسب وکار خانگی تان را رشد دهید. مشاغل خانگی نیاز به رشد دارند وگرنه درجا خواهند زد تا کم کم و به صورت تدریجی زجر کش شوند. صاحبان کسب وکار خانگی ، صاحبان مشاغل خانگی و صاحبان کسب وکارهای شخصی و کوچک می توانند از مزایای محتوای این سایت بهره مند گردند.

وبسایت تواناشو با هدف افزایش توانمندی کسب و کارهای خانگی و افزایش دانش عمومی در این حوزه آغاز به فعالیت کرده است . از آنجا که اکثر مردم باورهای اشتباه و نادرستی در زمینه کسب و کارهای خانگی دارند ما تصمیم گرفته ایم تا علاوه بر اصلاح تفکر عمومی به توسعه و گسترش دانش کسب و کارهای خانگی کمک کنیم.لذا فعالیت های آموزشی در این زمینه اعم از برگزاری کارگاه ، دوره و سمیناردر برنامه کاری مان می باشد.اگر شما دارای کسب وکار خانگی هستید ما می توانیم به توسعه ، رشد و موفقیت کسب وکار شما کمک کنیم

شما می توانید با مطالعه و مشاهده محصولات آموزشی این مجموعه علاوه بر توسعه توانمندی های خود به کسب و کار خانگی به عنوان یک شغل واقعی بادرآمدپایدار نگاه کنید . ما این اطمینان را به شما می دهیم در صورتی که شما انگیزه جدی برای کسب درآمد داشته باشید با انجام آموزش های ما و کمی خلاقیت به یک درآمد با ثبات و قابل توجه دست پیدا کنید . همچنین از شما می خواهیم این مجموعه را به اعضای خانواده و دیگر دوستان تان نیز معرفی کنید.

تواناشو در حال حاضر برنامه های جالبی دارد : 

 • دورهمی ماهانه کسب و کار های خانگی و مشاغل خانگی با نام جمعشنبه
 • دوره ها و کارگاههای آموزشی
 • معرفی و حمایت از کسب و کارها و مشاغل خانگی در قالب شهر کسب و کارهای تواناشو
 • مقالات آموزشی رایگان
 • ویدیوهای آموزشی رایگان
 • پادکست های توسعه فردی
 • مشاوره کسب و کار خانگی