کلینیک کسب و کار خانگی

کلینیک کسب و کار خانگی تواناشو

کلینیک درمانی کسب و کار خانگی چی هست؟

کسب و کار نیز مانند بدن انسان یک ارگان زنده است که دچار بیماری، ضعف یا حمله ویروس‌ها می‌شود پس همانند بدن انسان نیاز به مراقبت و درمان دارد این کارها در کلینک کسب و کار انجام می‌شود.

کلینیک درمانی چه کاری انجام می دهد؟

معاینه و تشخیص مشکلات یا همان بیماری‌های کسب و کارتان را انجام داده و برای درمان آن نسخه های عملی و کاربردی ارائه می‌کنیم و تا پایان درمان کسب و کارتان همراه‌تان هستیم.

این کلینیک به درد چه کسانی می خورد؟

برای اولین بار یک کلینیک درمانی برای کسب و کارهای خانگی در ایران راه اندازی شده تا به صورت اختصاصی فقط برای کسب و کارهای کوچک یا خانگی فعالیت کند.

کلینیک کسب و کار خانگی تواناشو اولین کلینیک شتاب دهی و درمانی کسب و کارهای خانگی در ایران است. کلینیک کسب و کار تواناشو برای حمایت از افراد دارای مهارت در زمینه های مختلف، اعم از مهارت‌های فنی، مهارت‌های هنری، ورزشی و مهارت‌های اینترنتی اقدام به راه‌اندازی این مجموعه کرده است. همچنین کسانی که یک کسب و کار خانگی، کوچک و اینترنتی دارند می‌توانند از خدمات این مرکز درمانی و شتاب دهنده کسب و کار استفاده کنند. در این نوشتار کلیه خدمات و روش دریافت خدمات برای کسب و کارها را با تمام جزئیات توضیح داده‌ایم. لذا قبل از تکمیل فرم درخواست استفاده از خدمات کلینیک، این نوشتار را تا انتها مطالعه کنید. حداکثر 5 دقیقه وقت شما را می‌گیرد.

کلینیک کسب و کار خانگی چیست؟

کلینیک یا درمانگاه همان‌جایی است که افراد برای درمان بیماری‌های خود به آن مراجعه می‌کنند. کلینیک های کسب و کار در دنیا نیز با همین ایده شکل گرفتند. کمک به حل مسئله‌های کسب و کارها، درمان بخش‌های مختلف کسب و کار از اهداف اصلی کلینیک‌هاست. یک تفاوت عمده کلینیک تواناشو با دیگر کلینیک های کسب و کار شاخه فعالیت‌های کلینیک تواناشو است. ما در اینجا تنها به درمان بیماری‌های کسب و کارهای خانگی می‌پردازیم. در کلینیک کسب و کار فرآیندهایی وجود دارد که باعث می‌شود کسب و کارها با استفاده از این فرآیند وضعیت خود را بهبود بدهند. این فرآیندها مجموعه‌ای از کوچ، منتور، فریلنسر ها، دانش و تاکتیک‌هایی است که منجر به حل مسئله کسب و کار مربوطه می‌شود.

رزرو نوبت معاینه کسب و کار رزرو نوبت شتابدهی کسب و کار

هدف تواناشو از راه‌اندازی کلینیک کسب و کار چیست؟

هدف اصلی ما از راه‌اندازی اولین کلینیک شتاب دهی و درمانی کسب و کارهای خانگی حمایت عملی، دانش‌افزایی و بهبود درآمدهای صاحبان کسب و کار است. ضمناً ما علاوه بر خدمات درمانی کسب و کار در این کلینیک، بر روی کسب و کارهای خانگی که ظرفیت هک رشد یعنی قابلیت توسعه کارآمد در کمترین زمان ممکن را داشته باشند سرمایه‌گذاری می‌کنیم. کلینیک کسب و کار تواناشو، برای تحقق این هدف یک فرآیند جامع خدماتی دارد که بخش اول آن رایگان است . تمام صاحبان کسب و کار می‌توانند از خدمات معاینه و تشخیص مشکلات کسب و کار خود به‌صورت رایگان استفاده کنند. کافی است شما فرم درخواست معاینه کسب و کار خود را در همین صفحه تکمیل و ارسال کنید. همکاران ما در کمتر از 24 ساعت برای رزرو وقت با شما تماس می‌گیرند.

فرآیند درمانی و شتاب دهی کسب و کارهای خانگی در کلینیک کسب و کار خانگی به چه صورت است؟

بعد از تکمیل فرم درخواست معاینه که در همین صفحه وجود دارد و هماهنگی همکاران ما برای تنظیم وقت ویزیت. در موعد مقرر در کلینیک حضور می‌یابید. ابتدا فرم تشکیل پرونده درمانی یا شتاب دهی را تکمیل کرده سپس در کمیسیون معاینه کسب و کار خود با حضور منتورها و کوچ‌های کسب و کار حضور پیدا می‌کنید. یک هفته بعد از جلسه کمیسیون، چند نسخه درمانی عملیاتی و کاربردی برای صاحب کسب و کار ایمیل می‌شود. البته اگر کسب و کار برای شتاب دهی قبول گردد مراحل عقد قرارداد شتاب دهی با کسب و کار منعقد می‌گردد. صاحبان کسب و کار می‌توانند یکی از نسخه‌ها را متناسب با بودجه و تصمیمات خود انتخاب و مراحل درمانی کسب و کار خود را آغاز کنند.

رزرو نوبت معاینه کسب و کار رزرو نوبت شتابدهی کسب و کار

کلینیک کسب و کار خانگی تواناشو

فرآیند شتاب دهی با فرآیند درمانی کسب و کار چه فرقی دارد؟

کسب و کارهایی می‌توانند در فرآیند شتاب دهی قرار بگیرند که شرایط لازم و اولیه را دارا باشند. سه شرط اصلی برای ثبت درخواست فرآیند شتاب دهی، حداقل یک سال از تولد کسب و کار گذشته باشد، داشتن فهرستی از محصولات تولید شده، کسب حدنصاب لازم در جلسه پرزنت کسب و کار است؛ اما خدمات درمانی کلینیک کسب و کار برای کلیه صاحبان کسب و کار بدون پیش‌شرط هست.

رزرو نوبت معاینه کسب و کار رزرو نوبت شتابدهی کسب و کار

چه افرادی می‌توانند از خدمات کلینیک کسب و کار استفاده کنند؟

سه گروه از افراد می‌توانند از خدمات کلینیک کسب و کار خانگی تواناشو استفاده کنند. گروه اول کسانی هستند که فاقد مهارت و کسب و کار هستند. این افراد تصمیم دارند در یک حوزه به مهارت‌آموزی پرداخته و در ادامه کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. گروه دوم افرادی هستند که مهارتی در سطح بالا دارند و تصمیم دارند این مهارت را به کسب و کار تبدیل کنند. گروه سوم نیز کسب و کار و محصولی دارند اما تصمیم دارند مشکلات کسب و کار خود را برطرف کرده و درآمد خود را افزایش دهند.

سخن آخر …

کلینیک کسب و کار خانگی تواناشو اولین کلینیک درمانی کسب و کار و اولین مرکز شتاب دهی کسب و کارهای خانگی در ایران است که بر پایه اصول علمی با کمک کوچ‌های مختلف، فریلنسر های حرفه‌ای در بخش‌های مختلف کسب و کارهای خانگی را به درآمدهای ارزشمند و پایدار می‌رساند. چه در حال برداشتن اولین قدم به سمت کارآفرینی باشید، چه می‌خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید یا به دنبال یادگیری یک مهارت تخصصی از بهترین اساتید باشید. کلینیک کسب و کار تواناشو کنار شماست.

نوبت دهی معاینه کسب و کار

جهت رزرو نوبت، لطفا ابتدا موارد زیر را مطالعه کنید سپس اطلاعات خواسته شده در فرم را با دقت تکمیل فرمایید.

 1. برای استفاده از خدمات درمانی فرم زیر را با حوصله و دقت تکمیل کنید
 2. کلینیک در رد یا قبول پذیرش درخواست معاینه مختار است لذا تکمیل دقیق سوال ها به افزایش ضریب پذیرش کمک بیشتری می کند
 3. داشتن محصول و کانال توزیع ( سایت ، فروشگاه یا پیج تجاری الزامی است)

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نوبت دهی شتابدهی کسب و کار

جهت رزرو نوبت، لطفا ابتدا موارد زیر را مطالعه کنید سپس اطلاعات خواسته شده در فرم را با دقت تکمیل فرمایید.

 1. برای استفاده از خدمات شتابدهی فرم زیر را با حوصله و دقت تکمیل کنید
 2. کلینیک در رد یا قبول پذیرش درخواست شتابدهی مختار است لذا تکمیل دقیق سوال ها به افزایش ضریب پذیرش کمک بیشتری می کند
 3. داشتن محصول یا مهارت سطح بالا الزامی است
 4. در صورت پذیرش همراه داشتن نمونه محصول برای جلسه پذیرش و مصاحبه الزامی است
 5. کلینیک شتابدهی کسب وکارهای سراسر ایران را پذیرا است لذا صاحب کسب وکار در شهرهای دیگر نیز می توانند برای پذیرش شتابدهی درخواست تکمیل کنند.
دوره های آموزشی مهارتی که گذرانده اید
نام دوره
تاریخ شرکت در دوره
نام استاد
 
دوره های آموزشی در حوزه کسب و کار
نام دوره
تاریخ شرکت در دوره
نام استاد
 
کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا در ابتدای راه هستید
وضعیت تاهل
Hidden
فایل ها را به اینجا بکشید یا
انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, حداکثر اندازه فایل: 3 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
  Hidden
  فایل ها را به اینجا بکشید یا
  انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, حداکثر اندازه فایل: 3 MB, حداکثر تعداد فایل: 3.
   Hidden
   انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, pdf, حداکثر اندازه فایل: 15 MB.
   این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

   کسب و کارهای درمان شده توسط کلینیک کسب و کار خانگی تواناشو

   الی بافت
   کره بادوم زمینی مسعود
   باغچه کوچولوی یاس

   آموزش های رایگان کلینیک را از دست ندهید!

   نظرات مراجعه کنندگان به کلینیک کسب و کار خانگی تواناشو