اولین دورهمی کسب و کارهای خانگی

جمعشنبه

جمعشنبه چه خبره؟؟!!

قرار چیکار کنیم؟!!

میخوایم با افراد جدید آشنا بشیم و شبکه سازی کنیم

جمعشنبه، دورهمی کسب و کارهای خانگی
جمعشنبه، دورهمی کسب و کارهای خانگی

اخبار و ایده های جدید رو بهم معرفی کنیم

تجربیات و اطلاعات مفید رو بهم منتقل کنیم

با هم همفکری کنیم

و کلی کار دیگه…!!!

شعار جمعشنبه چیه؟!!

اگر میخوای بیشتر در مورد جمعشنبه بدونی اینجا رو بخون

جمعشنبه، یک دورهمی صمیمانه، گرم و آموزشی برای علاقمندان و صاحبان کسب و کارهای خانگی، کوچک و شخصی هست که افراد دارای کسب و کار خانگی و یا علاقمندان به راه اندازی کسب و کار خانگی دورهم جمع می شوند باهم گپ می زنند، به هم یاری فکری می رسانند، تجربه های شان را به اشتراک می گذارند، خبرهای جدید حوزه کسب و کارهای خانگی را به اشتراک می گذارند، ایده های جدید و کسب و کارهای پر رونق را به هم معرفی می کنند و تلاش می کنند همدیگر را حمایت کنند تا در مسیر موفقیت پشتیبان و یار یکدیگر باشند.

جمعشنبه، ترکیب دو کلمه جمع و شنبه است.

بنیانگذار این دورهمی آقای علیرضا احدی مدیر وبسایت تواناشو، مدرس و پژوهشگر کسب و کارهای خانگی است.

روزهای پنجشنبه اول هر ماه در یک کافه برگزار میشه و از طریق سایت تواناشو هر هفته اعلام میشه.

به دلیل استقبال بالای شرکت کنندگان و محدودیت فضای کافه های طرف قرارداد نیاز به مدیریت حضور شرکت کنندگان دارد لذا در طول هفته های برگزاری با اعلام عمومی از طریق وبسایت تواناشو می توانید در دورهمی ثبت نام کنید. بسته به ظرفیت کافه در طول هفته تعدادی از علاقمندان و صاحبان کسب و کار خانگی که زودتر ثبت نام کنند می توانند در دورهمی شرکت کنند.

زمان دورهمی ۲ ساعت است. هر دورهمی یک مهمان ویژه دارد. این مهمان ها از صاحبان کسب و کارهای موفق خانگی و شخصی در ایران هستند که با دعوت تواناشو در دورهمی شرکت می کنند. برنامه دورهمی یک جدول برنامه مشخص ندارد اما به صورت نانوشته توسط یک مجری مدیریت می شود. عموماً برنامه های دورهمی دو ساعته جمعشنبه بدین شکل است :

  • معرفی مهمان دورهمی توسط خودشان و ارائه داستان زندگی و کسب و کارشان
  • صحبت درباره موضوع هفته دورهمی که توسط مهمان و مجری ارائه می شود
  • گفتگوی مهمان و مجری با اعضاء دورهمی، پرسش و پاسخ با شرکت کنندگان
  • ارائه یک ترفند ویژه و خاص در کسب و کار ( نکاتی که گره گشای بازاریابی و فروش برای اعضاء باشد)
  • ارائه یک ایده جدید کسب و کار
  • بازی جمعی
  • پذیرایی و گپ و گفتگوی جمعی

هیچی!! اصلاً هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم. تلاش ما این بود که فضایی فراهم کنیم تا برای عزیزان هیچ هزینه ای نداشته باشه اما کافه ها اصرار دارن که حتماً یک خرید باید انجام شود. در هر صورت فقط هزینه یک چای یا نوشیدنی را در نظر بگیرید که به کافه بپردازید و نوش جان کنید. البته یک خبر خوب اینکه شما می توانید کیک و دسر و شکلات خانگی تهیه کنید و همراه خودتان برای فروش و عرضه به دورهمی بیاورید. تازه این فرصت را دارید که محصولات تان را آنجا به دیگران نشان دهید و بازاریابی کنید.

ما از هرکسی که بتواند ایده ای برای بهتر شدن این دورهمی ارائه کند استقبال می کنیم. از هر ایده ای که نفعش به همه برسد و باعث تحقق شعار جمعشنبه شود شدیداً حمایت می شود. پس با ما از هر طریقی که می توانید ارتباط بگیرید.
صفحه اینستاگرام جمعشنبه : jamshanbe@

مبلغ ۵۰۰۰ تومان بابت قطعی بودن حضور دوستان در هنگام ثبت نام دریافت میگردد. این مبلغ صرفا برای پذیرایی و قطعی بودن حضور شماست. چون در دورهمی قبلی خیلی از دوستان ثبت نام کردند اما حضور نداشتن و حق دوستان دیگر را که به طور قطع شرکت میکردند اما به دلیل تکمیل ظرفیت نتوانستن ثبت نام کنند ضایع گردید.

فرم ثبت نام فقط هفته قبل از دورهمی نمایش داده خواهد شد تا شما بتوانید جهت حضور در دورهمی ثبت نام نمایید. زمان ثبت نام دورهمی بعدی جمعشنبه هم به زودی اعلام خواهد شد. منتظر ما باشید!