بهترین مشاغل خانگی

معرفی بهترین مشاغل خانگی

5
(2)

مدت زمان مطالعه : ۶ دقیقه

این نوشتار شامل ۱۵ ایده از بهترین مشاغل خانگی برای کسب درآمد پایدار می باشد که زن و مردهم ندارد اگر مقدار زیادی علاقه ، کمی دانش کسب و کار ( چون بقیه اش را تواناشو به شما می آموزد) و تخصص یا مهارتی در یکی از موارد ذیل دارید. دست به کار شوید. مشاغل خانگی و کسب و کارهای خانگی از کمترین ریسک برخوردارهستند و شما هرگز نگران شکست نخواهید بود چون چیز زیادی از دست نمی دهید. ضمناً تواناشو همیشه آماده است با آموزش های خود پشتیبان کسب و کار و مشاغل خانگی باشد. هر هفته ۱۵ ایده کسب و کارخانگی مناسب را به شما معرفی خواهم کرد. این نوشتار اولین بخش و ۱۵ ایده از بهترین مشاغل خانگی قابل معرفی است . پس شروع می کنیم

بهترین مشاغل خانگی شماره ۱

آیا یک ناشر یا وبلاگ‌نویس آنلاین هستید؟ با اضافه کردن تبلیغات یا گوگل ادسنس به وبلاگ‌، شبکه‌های اجتماعی یا وبسایت‌تان یک منبع درآمد جدید کسب کنید. با توجه به حجم ترافیک‌تان می‌توانید با یک شبکه تبلیغاتی داخلی هم کار کنید. تبلیغات برای کسب و کارهای دیگرنیاز به منابع مالی چندانی ندارد. شما می توانید با طی چند دوره آموزشی و کارگاه های مناسب این توانمندی را کسب کنید و اقدام به تبلیغات در قالب ها و روش های مختلف کنید. ایمیل مارکتینگ ، قرارداد با شرکت های تبلیغات کلیکی و اینترنتی مانند یکتانت و… بخشی از این روش هاست .

 بهترین مشاغل خانگی

بهترین مشاغل خانگی شماره ۲

در حوزه‌ی خودتان یک کارشناس محسوب می‌شوید؟ از کمک کردن به دیگران لذت می‌برید؟ می‌توانید در نقش مشاوری برای کسانی عمل کنید که نیازمند مهارت و تخصص شما هستند ـ این کار مستلزم پاسخ‌هایی مبتنی بر راه‌حل است.مشاوره نیز یکی از بهترین مشاغل خانگی است . چرا که این کسب و کارخانگی نیز نیاز به منابع مالی آنچنانی ندارد. تحصیلاتتان یا تجربیات طولانی تان در یک شاخه مهارتی یا زندگی می تواند منبع درآمد شما باشد.اما نکات مهمی برای موفقیت تان باید رعایت شوداین نکات شامل موارد مهمی اعم از نحوه تبلیغ تان ، نحوه معرفی خدمت تان ، چگونگی ارائه خدمت تان به مشتریان ، برنامه های بازاریابی و تکنیک های فروش از جمله نکات مهمی است که باید درآن به مطالعه و یادگیری بپردازید . برای یادگیری بازاریابی کسب و کارهای کوچک به صورت رایگان اینجا کلیک کنید.

ایده شغل خانگی شماره ۳

دکوراسیون کافه ها ،فروشگاه ها ، رستوران ها ، مراکز خدماتی مانند آرایشگاه ها نیازمند دانش و تجربه کسانی است که تحصیلات معماری داخلی داشته و یا صدها ساعت مطالعه آزاد و تحقیق در این زمینه دارند.اگز تحصیلاتتان با طراحی و دیزاین نمای داخلی مرتبط است و یا اگر بیش از ۱۰۰ کتاب در این زمینه مطالعه کرده اید ، نمونه های مختلف را بررسی و تجزیه تحلیل کرده اید،شما این قابلیت را دارید که به عنوان یک طراح دکوراسیون داخلی به کسب و کارهای مختلف مشاوره بدهید.

من شخصاً باور دارم برای رشد در این کسب و کار با استراتژی مشاوره رایگان باید شروع کرد و وقتی شما در این زمینه در بین آشنایان و دوستان صاحب جایگاه و برند شدید. با اعلام آغاز به کار رسمی کسب و کارتان می توانید به یک درآمد میلیونی ارزشمند برسید.پس یکی دیگر از بهترین مشاغل خانگی مشاوره طراحی نمای داخلی است.

شغل های خانگی شماره ۴

عاشق نقاشی کردن، مجسمه‌سازی یا طراحی هستید؟ پس می توانید با استفاده از استعدادهای خلاقانه‌تان در منزل کسب درآمد کنید. سایت‌هایی فروش آنلاین محصولات هنری را نگاه کنید تا بتوانید برای مشاغل هنری و انجام پروژه‌های خلاقانه درخواست دهید. آیا شخصیت خلاقی دارید؟هنر همیشه از ابتدای تاریخ یکی از بهترین راهکارهای کسب درآمد بوده است. منزل خودرا از آثار زیبای هنری تان پر کنید . بگذارید دوست و اشنا وقتی به منزل تان پا می گذارد محو تماشای آثار هنری تان بشود. در میهمانی ها و مجالس آثار خودرا هدیه بدهید . در اینستاگرام تان آثارتان را به نمایش بگذارید. مشتری ها سروکله شان پیدا خواهد شد.

مشاغل خانگی شماره ۵

عاشق نوشتن هستید؟ همه‌ی ما اسم نویسنده‌ها‌ی پرفروشی مانند جی‌کی رولینگ و استفن مه‌یر را شنیده‌ایم، اما امروزه هزاران زن با نویسندگی در خانه راه خود را به سوی موفقیت طی می‌کنند. فرصت‌ها و امکانات برای این منظور بی‌پایان است، هرچیزی از نوشتن کتاب کودکان گرفته تا کتاب‌های خودآموز، رمان‌های عاشقانه، و کتاب‌های آشپزی می‌تواند به شما کمک کند.

نگران نباشید، لازم نیست حتما یک کتاب بنویسید که به عنوان نویسنده شناخته شوید. می‌توانید برای مجلات مقاله بنویسید. من توصیه می کنم با نوشتن برای کسب و کارهای اینترنتی شروع کنید.

بهترین مشاغل خانگی

بهترین مشاغل خانگی شماره ۶

شیفته‌ی نوزادها هستید؟ پس شاید کمک به خانواده‌هایی که منتظر به دنیا آمدن فرزندشان هستند برای شما مناسب باشد. برنامه‌ریزهای نوزاد در مورد تدارکات و آماده‌سازی در زمان تولد نوزاد و پس از آن به پدر و مادرها مشاوره می‌دهند. چقدر این ایده را دوست دارم . اگر در زندگی آینده‌ام یک زن باشم بی شک این شغل را بر می‌گزینم. برای فهم بیشتر این ایده این ویدیو را تماشا کنید

بهترین مشاغل خانگی شماره ۷

تحصیلات کسب و کار دارید؟ نویسنده طرح تجاری یکی از آن شغل های خانگی است که فقط نیاز به دانش و قلم شما دارد. وقت بگذارید و برای کسب و کارهایی که میخواهند وام بگیرند و یا سرمایه گذار جذب کنند طرح تجاری بنویسید . برای این منظور حتی دوره های تخصصی آزاد هم برگزار می شود که می توانید با شرکت در این دوره ها برای کسب و کارها طرح تجاری بنویسید. یادتان باشد صرف داشتن یک مهارت تضمین کسب درآمد نیست شما برای اینکه یک ایده را به یکی از معرفی بهترین مشاغل خانگی تبدیل کنید بایدعلاوه بر دانش در آن حوزه دانش کسب و کار اعم از بازاریابی ، فروش ، تبلیغات و … را بدانید.

بهترین مشاغل خانگی

شغل خانگی شماره ۸

آیا از جدیدترین گرایش‌ها در زمینه برگزاری جشن‌های تولد کودکان اطلاع دارید؟ ‌برنامه‌ریز جشن تولد، تمام جنبه‌های یک جشن تولد را برنامه‌ریزی،‌ سازماندهی و اجرا می‌کند تا والدین بتوانند با فراغ بال و در کنار فرزندشان از این روز خاص لذت ببرند.طراحی تم ، طراحی سورپرایز جشن ، طراحی برنامه دعوت ، پذیرایی و خیلی کارهای دیگر جشن به عهده شماست . این شمایید که در این شغل باید یک هنرمند برنامه ریز مدیر خلاق باشید.

بهترین مشاغل خانگی

بهترین مشاغل خانگی شماره ۹

فونت و تایپ‌های برجسته شما را به هیجان می‌آورد؟ طراحی گرافیک راهی برای ارتباط دیداری با افراد است؛ می‌تواند از طریق یک پوستر باشد، یا تبلیغاتی در یک مجله، یک وبسایت، یک لوگوی تجاری، یک کارت پستال، یا حتی جلد یک آلبوم؛ این‌ها تنها چند مثال از چیزهایی است که یک طراح گرافیک خلق می‌کند. ضمناً یکی از بهترین کارگاه های آموزشی در این زمینه توسط تواناشو طراحی شده است که شما با حضور در این کارگاه می توانید از لوگو گرفته تا منوی رستوران و پوستر را به راحتی طراحی کنید. برای پیدا کردن مشتری می توانید در وبسایت انجام میدم دات کام پروفایل خود را راه اندازی کنید.

شغل خانگی شماره ۱۰

یکی دیگر از بهترین مشاغل خانگی مرتبط با اعداد است. اعداد شما را به هیجان می‌آورد؟ آدم منظمی هستید و به جزئیات خیلی توجه می‌کنید؟ شاید حسابداری برایتان مناسب باشد. حسابداران به صاحبان کسب و کار و که صورت هزینه ها و درآمدهای شان را به نظم درآورده و حساب و کتاب شان را بدانند. کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها به شما نیاز دارند آنهارا هدف قرار دهید.

بهترین مشاغل خانگی

بهترین شغل خانگی شماره ۱۱

عاشق پخت و پز هستید؟ دستور پخت خاصی برای کیک‌های شکلاتی دارید که همه عاشقش هستند؟ پس علاقه‌تان را به کسب و کار کیک‌پزی تبدیل کنید. فرصت‌ها نامحدودند – تولد‌ها،‌ جشن سیسمونی، عروسی‌ها، مراسم‌های بازنشستگی، جشن‌های پایان مجردی، جشن‌های خانه‌نویی و غیره می توانند پذیرای محصول خوشمزه و زیبای شما باشند تازه من به کافه ها و قهوه خانه ها اشاره نکردم .

بهترین مشاغل خانگی شماره ۱۲

یک وبلاگ موفق را اداره می‌کنید؟ در فروش مستقیم یک غول محسوب می‌شوید؟ پس تخصص ویژه‌ی خود را به کسانی پیشنهاد کنید که در حوزه‌ی خاصی به دنبال راهنمایی هستند، چه مدیریت زمان باشد،‌ یا روابط عمومی، کنترل استرس یا راهنمایی‌های شغلی؛ در مورد موضوعات زیادی می‌شود صحبت کرد و مربی‌گری یک شغل خانگی عالی برای همه‌ی روزهای سال است.

بهترین مشاغل خانگی شماره ۱۳

اخبار چهره‌های معروف را دنبال می‌کنید؟ با رساندن محصولات کسب و کارهای کوچک به دست چهره‌های مشهور، در کمپین‌های روابط عمومی این کسب‌وکارها کمک کنید. این کمپین‌ها از کار کردن با صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، هماهنگ کردن فرصت‌های هدیه دادن (برنامه‌های اهدای جوایز، جشن سیسمونی، تولدها، عروسی‌ها) و پیدا کردن رسانه‌های گوناگون برای به نمایش گذاشتن ستاره‌ها کنار محصول مشتری موردنظرتان تشکیل شده است.این ایده جذاب علاوه براینکه یکی ازبهترین مشاغل خانگی می تواند باشد قابلیت تبدیل شدن به استارتاپ را هم دارد.

ایده کسب وکارخانگی

شغل خانگی شماره ۱۴

عاشق کار کردن با بچه ها هستید؟ یک راه ساده برای کسب درآمد بیش‌تر ارائه‌ی خدمات نگهداری کودک است. با وجود جلسات کاری، انجمن اولیا و مربیان و شب‌نشینی و سرگرمی‌های دیگر، در طول سال فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد در اختیار خواهید داشت.این ایده هم بسیار جذاب بوده و می تواند یکی از بهترین مشاغل خانگی باشد.

بهترین شغل خانگی شماره ۱۵

ایده پانزدهم از نوشتار بهترین مشاغل خانگی کمی حرفه ای و مناسب آدم های با اطلاعات عمومی بالا و توانمند در سخنرانی است .از قدرت بخشیدن به زنان لذت می‌برید؟‌ مجموعه کنفرانس‌ها یا جلسات شخصی خود را برای زنان شروع کنید. این کار شامل جذب سخنوران، فروشندگان، و حامیان مالی، همچنین برنامه‌ریزی و بازاریابی و تعهد فراوان است. برای کانون ها ، انجمن ها و مراکز مختلف خدمات سخنرانی و ارائه ترتیب داده و اجرا کنید.

در پایان ذکر چند نکته درباره بهترین مشاغل خانگی

اینکه تمام مشاغل و کسب و کارهای اشاره شده درنوشتار نیاز به آموزش و طراحی کسب و کاردارند. با دانش کم و حداقل اطلاعات ضریب موفقیت شما قطعاً پایین است. همچنین بسیاری از آیتم ها کسب و کار کامل هستند و شما مدیر و پرسنل خود هستید. به امید روزی که تمام مردان و زنان ایرانی در کسب و کار خود پیشرو و موفق باشند.بهترین مشاغل خانگی به خودی خود بهترین نیستند . این شما هستید که با خلاقیت ، افزایش مهارت و دانش تان آنها را به بهترین مشاغل تبدیل می کنید. پاینده و موفق باشید.

تهیه مطلب: علیرضا احدی

دانلود PDF

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

15 دیدگاه برای “معرفی بهترین مشاغل خانگی

 1. تم تولد و لوازم تولد نامبروان گفته:

  همیشه مطالب سایت شما را میخوانم و بسیار کاربردی و فوق العاده هستند . متشکرم
  برای شروع ، کسب و کار پردرآمد با سرمایه ی کم حتما از سایت تم تولد نامبروان دیدن کنید .

 2. شایسته حسینی گفته:

  مشاغل خانگی که معرفی کردید بسیار جالب بودم. با خیلیاشون اصلا آشنایی نداشتم. و دوست دارم بیشتر بدونم. چطور میتونم ازتون مشاوره بگیرم؟

  • علیرضا احدی گفته:

   سلام و دورد از منو بالای سایت میتونین روی دکمه درخواست مشاوره کسب و کار کلیک کنین و یک جلسه رایگان ما در خدمت شما هستیم

 3. مسعود زارعی گفته:

  سلام لینک هایی که برای اموزش گذاشتین درون مطالبتون اصلا باز نمیکنن پیغام خطا میدن

  • علیرضا احدی گفته:

   سپاس از دقت نظر شما دوست خوبم ، در حال به روز رسانی مقالات و محتوای سایت هستیم و این اشکالات برطرف میشه انشالله

 4. مهناز گفته:

  سلام می خواستم تشکر کنم از سایت خوب و آموزنده تون ممنون از مشاوره ی ارزنده تون فقط یه پشنهادی داشتم براتون راهکارهای پیشنهادی در مورد سیر کار و موفقیت در کسب و کار خانگی رو اگر امکانش هست بشکل یک فلوچارت یا برنامه ارائه دهید به نظر من قابل دسترس تر و موثر تر می باشد . با تشکر

  • علیرضا احدی گفته:

   سلام و درود . حتما . خوشحالم که مطالب برای شما ارزشمند هست . تمام تلاش مون همینه که مطالب ارزشمند و کاربردی تولید کنیم شما هم اگر نظر یا پیشنهادی دارید خوشحال میشیم راهنمایی کنید

 5. مریم گفته:

  با سلام ایده ها جالب بود ولی زمان بر و همت بلند نیاز است برای انجام این کسب و کارهای متنوع

  • علیرضا احدی گفته:

   در این دنیا هیچ فعالیتی بدون اختصاص وقت و پشتکار به نتیجه نمی رسد از اینکه وقت برای مطالعه و ارائه نظر اختصاص دادید سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *