اینترنت وفرزندان

مهارتهای اینترنتی فرزندان فرصتی برای توسعه کسب و کارخانگی

1
(1)

مهارتهای اینترنتی فرزندان فرصتی برای توسعه کسب و کارخانگی

مهارتهای اینترنتی فرزندان مان برای اکثر ما به جای هیجان انگیزبودن بیشتر دلهره آور است. از اینکه فرزندان مان به نرم افزارها ، تکنیک ها و دانش فناوری اطلاعات مسلط هستند احساس خطر میکنیم و تلاش مان بر این بوده است که جلوی این تسلط و چیرگی را بگیریم.من فکر میکنم ما ازاینکه کمتراز آنها میدانیم می ترسیم نه از اینکه آنها در اینترنت وقت می گذارند.

با یک سیستم آسان برای طراحی و مدیریت یک سایت فروشگاهی آشنا شوید

از امروز به جای اینکه از تسلط فرزندان مان به دانش و مهارتهای اینترنتی وحشت داشته باشید آنهارا تشویق کنید در کسب و کار خانگی تان با مهارت و توانایی خود یاری و همراهی تان کنند، بگویید که این همراهی بدون پاداش مزد نیست و در صورتی که در فروش محصولات شما از طریق اینترنت به شما کمک کنند فرزندان شرکای کلیدی کسب وکارخانگیبخشی از سود فروش به آنها تعلق دارد.

البته باید به آنها بگویید دقیقاً چه می خواهید و چه کارهایی باید انجام دهند . در قدم اول بگویید طراحی سایت با “سیستم مدیریت محتوا” یا همان ” CMS” را فرا بگیرند .  محتوا را وردپرس، یک سیستم سایت ساز و پکیج راه انداز وب سایت و وبلاگ (از هر نوع و هر مدل است) که به صورت رایگان شما می توانید آنرا از طریق وب سایت رسمی وردپرس (فارسی یا انگلیسی) دانلود کرده و بر روی فضای اینترنتی خود نصب کنیدوارد کنید سیستم مدیریت محتوای وردپرس(WORDPRESS) یکی از مهارت های طراحی وب سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی است که بسیار آسان و بدون حتی یک خط کد نویسی قابل انجام می باشد.والدین دارای کسب و کار خانگی با تشویق فرزند خود برای یادگیری این مکانیزم می توانند مسیر درآمدهای پایدار کسب و کار خودرا فراهم سازند.

برای اینکه از این سیستم بیشتر بدانید باید بگویم وُردپرس  ابزار کاربردی بسیار آسانی است که یک نوجوان 14 ساله هم می تواند با اندکی وقت گذاشتن ظرف دو هفته برآن مسلط شود . منابع بسیار زیادی برای یادگیری این سیستم وجود دارد.انواع ویدیوهای آموزشی و کتابچه های گام به گام برای یادگیری و پیاده سازی یک وب سایت فروش محصولات خانگی تولید شده است. کافیست کمی به فرزندان اعتماد کرده و اختیار بیشتری به آنها بدهید. نوجوانان امروز از دنیای اینترنت و توانایی آن به اندازه کافی اطلاعات دارند و همینطور روش های پیداکردن جواب سوالاتشان را می دانند. آنها میدانند چگونه سوال هایشان را بجای والدین از موتورهای جتسجو بپرسند و از بین هزاران جواب موجود جواب صحیح را پیدا کنند.آموزش کامل وردپرس در سایت همیاروردپرس

فرزندان شما بامهارتهای اینترنتی شان شرکای کلیدی شما هستند با شراکت دادن آنها در کسب وکارخانگی خود علاوه بر بروزرسانی تجارت تان، آنهارا در مسیر درست استفاده از تکنولوژی فناوری اطلاعات قرار میدهید، هدف مندشان می کنید و علاوه براین از نوجوانی شان ذهن آماده ی آنهارا با کسب وکار، کارآفرینی و مفاهیم هوش مالی آشنا میکنید.

نکات مثبت همکاری با فرزندان :

  • هدایت فرزندان به سمت صحیح استفاده از اینترنت
  • یادگیری طراحی و مدیریت وب سایت توسط فرزندان
  • هدفمند کردن وقت و زمان حضورآنهادراینترنت
  • بروزرسانی کسب وکارخانگی تان
  • علاقمندی فرزندان به کارآفرینی ومفاهیم کسب وکار
  • پیشبرد اهداف اقتصادی و مالی خانواده

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *