کسب درآمد از چرم دوزی

آموزش کسب درآمد از چرم دوزی

3.9
(55)

مدت زمان مطالعه : ۵ دقیقه

کسب درآمد از چرم دوزی  یکی از مهارت هائی که این روزها زنان و مردان زیادی را به سمت خود کشیده است، مهارت چرم دست دوز است. بسیاری از بانوان و آقایان در منزل اقدام به تولید محصولات چرمی دست دوز می کنند. اما بسیاری از افراد با این که محصولات شان با کیفیت و شیک است در یافتن مشتری و فروش محصولات مشکلات عمده ای دارند. وقتی یک بازار از تولید کننده اشباع می شود، رقابت قیمتی و کاهش قیمت تولیدات را شاهد هستیم. این اتفاق باعث می شود بسیاری از افراد تولید کننده که محصولات لوکس دارند آسیب دیده ورشکست شوند. در این مقاله آموزشی به کسانی که با کار در منزل از مهارت چرم دوزی کسب درآمد می کنند یاد می دهم چگونه در گرداب رقابت قیمتی نیافتاده و کسب وکارشان را رونق بدهند.

ایده های چرم دست دوز

یادگیری چرم دوزی چه قدر با کسب درآمد چند ده میلیونی رابطه دارد

همان طور که می دانید، سطح مهارت شما اولین موضوعی است که به صورت مستقیم روی کسب و کارتان اثر دارد. هرچه مقدر میزان مهارت شما در چرم دوزی بالاتر باشد، کیفیت تولید افزایش پیدا می کند. صادقانه بگویم اگر بهترین چرم دوز ایران نمره ۱۰ داشته باشد کسانی که نمره زیر ۷ دارند باید از این رقابت دوری کنند. حتی اگر مدل کسب و کار و مدل درآمدی شما به تولید و فروش محصول ربط چندانی نداشته باشد. پس کورس های تخصصی خوبی ثبت نام کنید و سطح مهارت تان را بالا ببرید. کسب درآمد از چرم دوزی در بازار رقابتی نیاز به مهارت بالا و استفاده از تجهیزات باکیفیت دارد.

محصولات چرمی

آیا چرم دوزی در منزل به صرفه است؟

طبیعتاً هرکاری که با اصول بازاریابی مناسب دنبال شود بدون بروبرگرد در خانه به صرفه تراست. شما نه مالیات می دهید نه اجاره بهای مغازه، پول آب و برق و اینترنت هم برای تان اشتراکی حساب می شود( آنها را هم که به حساب هزینه های منزل می زنید) شک نکنید اگر سطح مهارت تان را بالای ۷ ببرید، برنامه بازاریابی و فروش داشته باشید، بدون شک می توانید از مهارت چرم دوزی درآمدهای چند ده میلیونی داشته باشید. بسیاری از افرادی که با مهارت بالا و نوآوری شروع کرده اندتوانسته اند با یک برنامه بازاریابی مناسب ( ویژه کسب وکارهای کوچک) موفقیت خود را تضمین کنند.

مدل های درآمدی از مهارت چرم دوزی

بسیاری از علاقمندان به این هنربعداز یادگیری دوخت محصولات چرمی ، فقط به تولید محصولات سفارشی و فروش آنها از طریق اینستاگرام مبادرت می ورزند. من با چرم دوزهای بسیاری صحبت کردم. بسیاری ازر فراگیران موفق من تولیدات چرمی دارند. این گفتگوها باعث شده نقاط ضعف و قوت آنها را خوب بشناسم. گاهی پیام هائی دریافت می کنم که باعث تعجب من می شود. افرادی در قالب مشاور مبالغی از تولید کنندگان دریافت می کنند که می شود با این مبلغ یک کسب وکار را به طرز شگفت انگیزی رشد و توسعه داد. اما فقط برای یک مشاوره یا یک دوره کوتاه با حرف های تکراری مانع رشد آن فرد می شوند. این حرف را که شما کارتان دست دوز و گران است دور بریزید. تضمین موفقیت کسب درآمد از مهارت چرم دوزی به ۲ مولفه مهارت سطح بالا و بازاریابی اصولی خلاصه می شود.

انواع محصولات چرمی دست دوز

مدل های کسب وکار بر پایه چرم دوزی

۱- تولید محصولات سفارشی
۲- تولید محصولات سری و بازاری دوزی
۳- تولیدات پکیجی و سریالی( بسته محصولات)
۴- تدریس کارهای نوآورانه در محصولات چرمی
۵- ولاگری و بلاگری حوزه چرم با محوریت لایف استایل یا تولیدات
۶- ولاگری و بلاگری در حوزه مد چرم
۷- کسب درآمد از تعمیرات و احیای محصولات چرمی قدیمی
و دهها مدل کسب وکار و درآمدی که می تواند منجر به درآمدهای میلیونی از این مهارت و کسب و کار شود.

نکات مهم برای موفقیت در فروش محصولات چرمی

با توجه به اینکه بسیاری از افراد دارای این مهارت در بخش تولید محصولات و فروش آن کار می کنند ترجیح دادم نکاتی که می تواند باعث بهبود روند رشد کسب وکارشان شود را اینجا یادآوری کنم. اما صادقانه بگویم این نکات تنها کلیدواژه هایی هستند که یادآور می شوند شما باید دانش بازاریابی تان را تقویت کنید.

نکته اول برای کسب درآمد از مهارت چرم دوزی

از تولید محصولات موجود در بازار دست بکشید. نوآوری و خلاقیت یکی از مهم ترین عوامل جذب مشتریان است. به عدد همه فعالان این حوزه کیف چرمی جیبی در بازار موجود است. از نگاه مشتری آنها همه شبیه هم هستند. ولی از نگاه تولید کننده دوخت ،طرح و قیمت آنها متفاوت است. نگاه کدام یکی مهم تراست. بدون تردید نگاه مشتری. خلاقیت به خرج دهید، از سایت پینترست و یوتیوب نمونه های روسی، فرانسوی و چینی را ببینید. ترکیب مدرنیته با صنعت سنتی چرم دوزی باعث خلق یک اثر هنری شده است. از الگوهای موجود دست بکشید.

نکته دوم برای کسب درآمدهای میلیونی از چرم دست دوز

ارائه محصول به مشتری عام، نتیجه خوبی ندارد. نیچ مارکت های جدیدی برای محصولات تان پیدا کنید یا برای بازارهای جدید محصولات مناسبی تولید کنید. کیف های مخصوص توان یابان، کیف های مخصوص مدیران عامل شرکت ها، کیف های مخصوص بک پکر ها، کیف های مخصوص ولاگرها، دهها گروه و آدم های مختلف در این دنیا وجود دارند که برای جایجائی تجهیزات خاص شخصی شان به دنبال یک کیف خاص هستند. با آنها گپ بزنید و مشکلات شان را شناسائی کنید. کسب درآمد های میلیونی از چرم دوزی نیاز به تولید ندارد بلکه نیاز به مهارت گفتگو با مشتریان دارد. نیچ مارکت یعنی تمرکز شما بر گروه های ندیده شده توسط تولید کنندگان.

فرصت کسب درآمد از محصولات چرمی

نکته سوم درباره چرم دوزی و کسب درآمد از آن

پول، عنصر مهمی برای بقا و رشد کسب و کار شماست. طبیعتاً هرچقدر بیشتر روی بازاریابی سرمایه گذاری کنید. نتیجه بهتری می گیرید. اما برای کسانی که در آغاز راه هستند توصیه می کنم به محتوا در بازاریابی اهمیت بیشتری بدهند.باید و باید با تولید محتوا آشنا باشدی. اپلیکیشن های تولید محتوا و نرم افزارها یکی از بخش های مهم بازاریابی شما هستند. مانند یادگیری مهارت چرم دوزی برای یادگیری آنها وقت بگذارید. سناریو عامل مهم دیگری در تولید محتوا است. مخاطب در ابتدای راه با محتوا علاقمند به دنبال کردن شما می شود. پس برای تولید یک محتوای خوب مانند یک محصول شیک وقت بگذارید. نوشتن سناریو نیاز به تمرین و یادگیری دارد. کار با اپلیکیشن ها نیاز به شناخت و تمرین دارد

بهترین اپلیکیشن برای کسب درآمد

آموزش ۴۰ اپلیکیشن کسب و کار( مقدماتی) مناسب پیج های چرم در اینستاگرام

کسب درآمد از چرم دوزی با یک پیشنهاد شگفت انگیز

من نکات بسیار مهمی را در این مقاله به علاقمندان مهارت چرم دوزی گفتم. اگر بخواهم به طور خلاصه و چکیده در یک پاراگراف به شما بگویم چکار کنید. بوت کمپ راه اندازی کسب وکار با فروش چشمگیر یک مسیر تضمینی برای موفقیت کسب وکار شما و کسب درآمد از چرم دوزی است. ناگفته هائی وجود دارد که نمی توان در یک مقاله به افراد آموزش داد. اگر شما مهارت چرم دوزی دارید راه اندازی و بازاریابی حرفه ای تان را در این دوره تخصصی تجربه کنید.از طراحی مدل کسب و کار تا پیاده سازی روش بازاریابی مدل DM که مناسب مهارت شماست را فراخواهیدگرفت. جزئیات کامل این بوت کمپ را از اینجا مطالعه کنید.

منابع مقاله کسب درآمد از مهارت چرمدوزی:

ایده های چرم دست دوز از پینترست

 

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.9 / 5. تعداد آرا: 55

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *