14 کسب و کار خانگی برای خانم ها در سال 1400

14 کسب و کار خانگی برای خانم ها

4.1
(8)

14 کسب و کار خانگی برای خانم ها با تضمین موفقیت در این نوشتار را معرفی می کنم. دلیل تضمین من، اشباع نشدن بازار و نیاز به سرمایه کم برای راه اندازی هست. سال 1400 نزدیک است. اگر تصمیم دارید یک کسب و کار خانگی با درآمد چند ده میلیونی راه اندازی کنید، دست به کار شوید. کسب و کارهای معرفی شده در این نوشتار نیاز به سرمایه زیادی ندارند، اما درآمدهای زیادی را به سمت شما روانه می کنند. این چهارده کسب و کار خانگی صرفاً برای ایرانیان داخل کشور و وضعیت بازار ایران مناسب است. اگر تمایل به راه اندازی کسب و کار در خارج از ایران دارید قبلاً از من مشورت بگیرید.

تولید فتیرمحلی و نان شیرمال

یک فر خانگی می تواند مهم ترین منبع شما برای کسب درآمد از کار در خانه باشد. کار چندان سختی نیست، یک فر تهیه کنید، دستور چند فتیر محلی را از اینترنت به دست آورید. بسته بندی مهم ترین بخش تولید محصول شماست. از زیپ کیپ های پاکتی (بازار پله نوروزخان موجود است) برای بسته بندی های پنج تایی و ده تایی استفاده کنید. بازار فروش این محصول می تواند ادارات و ارگان های اطراف محل زندگی شما باشد. همچنین، اینستاگرام فضای خوبی برای گرفتن سفارش و فروش این محصول است. برای مشاوره راه اندازی این کسب و کار اینجا کلیک کنید و درخواست مشاوره را تکمیل کنید.

14 کسب و کار خانگی برای خانم ها

سوسیس و کالباس خانگی

عموم مردم کاملاً پذیرفته اند که سوسیس ها و کالباس های شرکتی محصولات بسیار زیان آوری هستند. مواد نگهداره، مواد اولیه مورد استفاده، استفاده بیش از حد از ادویه جات برای طعم دهی و قیمت گران محصولات، دلایل اصلی کاهش خرید پروتئین های شرکتی است. عامه مردم چه غنی و چه قشر متوسط حاضرند محصولات دست ساز و خانگی را تهیه کنند اما از محصولات شرکتی مصرف نکنند. این یک فرصت طلایی برای کسب درآمد از این ترس عمومی است. اگر تمایل دارید چنین کسب و کاری را در خانه راه اندازی کنید بهترین مدرسان را از ما بخواهید کافیست اینجا کلیک کرده و فرم تقاضای مشاوره را تکمیل کنید.

تولید سوسیس و کالباس خانگی یگ کسب و کار خانگی برای خانم ها

زیورآلات مشترک

کسب درآمد در منزل سرمایه زیادی نمی خواهد، یک ایده خوب و یک بازاریابی خوب، شما را به درآمد انبوهی می رساند. امروزه نگهداری حیوانات خانگی مورد توجه بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است. این علاقه گاهی تا آنجا پیش رفته که بعضی افراد این حیوانات را جایگزین فرزند می کنند. خب این یک فرصت طلایی برای کار در منزل و کسب درآمد از یک کار سبک است. تولید زیورآلات مشترک بین صاحبان و حیوانات شان. مثلا دست بند مشترک یا پابند مشترک. به قدری این کار جذاب است که نمی توانید به راحتی از آن بگذرید. سرمایه کم، سبک و کم هزینه است اما سود سرشاری نصیب تان می کند. تنها مدرس تولید این زیورآلات خود از فراگیران تواناشو است. اگر تمایل دارید این کسب و کار را با سرمایه اندک راه اندازی کنید اینجا کلیک کنید و فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید.

مشاغل خانگی برای بانوان

فروش لوازم زناشویی

همانطور که می دانید عموم مردان و زنان ایرانی برای خرید کالاهای زناشویی دچار مشکل هستند. این مشکل با خجولی ارتباط مستقیم دارد. اینگونه نیازها در کشور ما علنی بیان نمی شود و دچار یک تابو است. یک کار در خانه سبک و جمع جور که حتی از طریق شبکه های اجتماعی به راحتی قابل اجراست. به طور نمونه، کاندوم، انواع اسپری، کاستوم، تنگ کننده، محصولات تقویتی و غیره.

کار در منزل، کار در خانه

سیستم همکاری در فروش (Affiliate Marketing)

یکی از بهترین روش های کسب درآمد در خانه، اجرای سیستم همکاری در فروش دیجی کالا است. افیلیت مارکتینگ یک تفکر ساده با درآمد بالاست. کافیست یک سایت محتوایی ساده و جمع و جور راه اندازی کنید و درباره محصولات، مقالات آموزشی و کاربردی تولید کنید. انتهای هر مقاله نیز پیشنهادات آن محصول در دیجی کالا را لینک کنید. هم اکنون دیجی کالا به هر خریدی که از طرف آن مقاله ارجاع شده باشد پورسانت می دهد. افراد زیادی از دوستان من هم اکنون در خانه به این کار مشغول هستند و درآمد چند ده میلیونی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کسب درآمد در خانه از دیجیکالا

کسب درآمد از تولید محتوا در خانه

یکی دیگر از کسب و کارهای پرسود خانگی این روزها، تولید محتوای متنی برای سایت های فروشگاهی، سایت های همکاری در فروش و استارتاپ ها است. اما تولید محتوا چه میکند؟ روزانه چهار میلیارد بار مرورگرهای اینترنتی توسط مردم جهان باز می شوند تا پاسخگوی سئوالات و نیازهای آنان باشد. گوگل براساس جستجوی افراد به آنها، مقالات، تصاویر و فیلم هایی را پیشنهاد میدهد. اما چرا یک سایت مقاله اش در صفحه اول و لینک اول است و سایتی دیگر در صفحه هزارم؟ تولید محتوای سئو شده. کار چندان پیچیده ای نیست. اگر تایپ با word بلدید، کافیست مفاهیم اولیه مقاله نویسی برای سایت ها را یاد بگیرید. هر چقدر دایره واژگان شما بیشتر باشد، هر چقدر اطلاعات شما در یک زمینه بیشتر باشد شانس شما برای درآمد های چند میلیونی در خانه بیشتر می شود. برای یادگیری این کسب و کار کافیست در دوره آموزش تولید محتوای متنی شرکت کنید.

کسب درآمد از تولید محتوا در خانه

چند نکته مهم درباره این کار در خانه

برای یادگیری این کسب و کار خانگی، نه سرمایه زیادی می خواهید نه تخصص آنچنانی. فقط یک لپ تاپ می خواهید. ضمن اینکه من تمام تکنیک های یک محتوا نویسی خوب را به شما یاد میدهم. هم اکنون من علاوه بر کسب و کار خودم از این راه نیز در حال کسب درآمد هستم.

دوره آموزشی تولید محتوای متنی با تدریس علیرضا احدی

تولید تبلیغات ویدیویی برای کسب و کارهای خانگی و کوچک

رقابت در اینستاگرام بین کسب و کارهای خانگی برای فروش بیشتر و جذب فالوئر بالا گرفته است. با تولید محتوای ویدیویی و تبلیغ محصولات و خدمات آنها، کسب درآمد کنید. یادگرفتن فیلمبرداری با گوشی، ویرایش فیلم و تهیه یک فیلم تبلیغاتی اصولی کار چندان پیچیده ای نیست. یک لپ تاپ، یک گوشی مناسب، یک میکروفون یقه ای و نور کافی، تجهیزات تولید محتوای شماست. یک کسب و کار خانگی برای خانم ها که هم لوکس است و هم پر درآمد. اگر می خواهید درباره این کسب و کار بیشتر بدانید و یا آن را استارت بزنید در دوره آموزش تولید محتوای ویدیویی شرکت کنید.

کسب درآمد از تبلیغات ویدیویی

آموزش رقص محلی و بین المللی (حرکات موزون)

حال تمام آدم ها با رقص و موزیک خوب می شود. تحرک، لازمه زیست سالم است. اگر خانه بزرگی دارید می توانید بخشی را به آموزش رقص های بین المللی و یا محلی اختصاص دهید. کسب درآمد از آموزش رقص مخصوصاً به نوجوانان بسیار پرطرفدار و آسان است. این کسب و کار خانگی برای خانم ها خیلی جذاب است. چرا که در آن شادی و نشاط موج می زند. چه کاری بهتر از این که با علایق فرد همخوانی داشته باشد. اگر سئوالی درباره این کسب و کار دارید فرم درخواست مشاوره انتهای همین صفحه را تکمیل کنید.

کسب درآمد از آموزش رقص

تولید و فروش چاشنی های غذا

تولید انواع چاشنی غذا و ادویه جات می تواند برای شما سود سرشاری به همراه داشته باشد. تهیه ادویه های ترکیبی غذاهای محلی و بین المللی انقدر سود دارد که روی آن سرمایه گذاری کنید. البته سرمایه گذاری چندانی هم نمی خواهد. دستگاه آسیاب ادویه، بسته بندی و کمی دانش درباره انواع ماسالا و ادویه کشورهای مختلف می تواند یک کسب و کار خانگی برای خانم ها باشد که درآمد چند ده میلیونی دارد. اگر سئوالی در این زمینه دارید در انتهای صفحه روی بنر درخواست مشاوره کلیک کنید.

تولید ادویه جات ترکیبی در منزل

چاپ برچسب و بارکد برای محصولات

یکی از رویاهای صاحبان کسب و کار خانگی و بسیاری از مشاغل خانگی، فروش عمده به خرده فروشان و فروشگاهها است. اما فروشگاهها زمانی محصولات آنها را قبول می کنند که دارای بارکد اطلاعات و یا برچسب توضیحات باشد. اگر یک پرینتر لیزری در خانه دارید می توانید با طراحی اطلاعات محصول و بارکد در تیراژ بالا کسب درآمد کنید.

روش های درآمد در منزل برای خانم ها

ماساژ درمانی خصوصی

یکی از کسب و کارهای شخصی که همیشه مورد توجه من بوده است، ماساژ درمانی است. اگر دوره ای تخصصی در این زمینه دیده اید، فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد بالا دارید. انجام ماساژ برای افراد مسن، و افرادی که به دلایلی حاضر به گرفتن این خدمات در مراکز عمومی نمی شوند( نقص عضو و …) می تواند یک درآمد عالی برای شما به همراه داشته باشد. البته به جزییات زیادی باید دراین زمینه توجه کنید و موارد مهمی مانند امنیت را هم لحاظ کنید. این کسب و کار خانگی برای خانم ها باید با استانداردهای امنیتی و بهداشتی انجام پذیرد.

کسب و کار خانگی برای خانم ها

تولید اکسسواری اختصاصی با چوب

این روزها ظروف چوبی با لوازم جانبی برنجی یا آلومینیومی طرفداران زیادی پیداکرده است. اگر فضای مناسبی در قالب کارگاه دارید. توصیه میکنم با یک دوره آموزشی تولید این ظروف، کسب و کار خانگی خود را شروع کنید. نمونه های بسیاری هم اکنون در اینستاگرام با درآمدهای میلیونی مشغول به کار هستند و به جای هزینه اجاره مغازه، سرمایه خود را در تهیه تجهیزات و ابزار این کار گذاشته اند.

تولید اکسسوار چوبی آشپزخانه

دوچرخه بار قهوه

اگر عاشق قهوه داغ و فروش قهوه هستید، دوچرخه بار قهوه چیزی هست که به راحتی می توانید با آن یک کسب و کار شخصی راه اندازی کرده و کسب درآمد کنید. دوچرخه بار قهوه هنوز در ایران به آن صورت دیده نشده و خیلی مورد استقبال قرار می گیرد. همه عاشق این هستند یک قهوه داغ را در خیابان میل کنند. با قیمت مناسب و فوری. ضمناً قیمت کل تجهیزات این سیستم از راه اندازی یک کافه بسیار بسیار ارزان تر است. اگر تمایل به راه اندازی یک دوچرخه بار قهوه دارید ما می توانیم این سیستم را برای شما در ارزان ترین حالت ممکن راه اندازی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر روی تصویر درخواست مشاوره در انتهای این صفحه کلیک کنید.

دوچرخه بار غذای خیابانی

یکی از کسب و کارهایی که تقریباً بدون مشکل می توانید راه اندازی کنید. دوچرخه بار غذای خیابانی است. نه پلیس راهنمایی می تواند به شما گیر بدهد نه ارگان دیگری. داشتن یک کارت بهداشت از مرکز بهداشت محلی و تهیه یک غذای خیابانی درآن کلی درآمد برای شما خواهد داشت. شاید فکر کنید این یک کسب و کار خانگی برای خانم ها نیست. اما من ترجیح می دهم به شما فرصت ها را پیشنهاد بدهم. حالا که در این کسب و کار افراد بسیار کمی هستند، چرا شما بانوی با سلیقه این کسب و کار پردرآمد را نداشته باشید.

فروش غذای خیابانی

تفاوت پیشنهادات کسب و کار خانگی در این نوشتار

همان طور که می دانید من یک مدرس و پژوهشگر کسب و کار خانگی هستم. تخصص من آموزش راه اندازی و بازاریابی یک کسب و کار خانگی و شخصی است. شما در گوگل سایتی را پیدا نمی کنید که آنقدر دقیق کسب و کار را به شما معرفی کند. بلکه همه کلی گویی می کنند و نمی دانند آیا آن کسب و کار اشباع شده است یا خیر. تواناشو تنها کسب و کارهایی را به شما معرفی می کند که راه اندازی آنها برای شما سود و درآمد به همراه داشته باشد. همچنین من تلاش میکنم متناسب با وضعیت بازار ایران به شما پیشنهادات ارزشمندی را بدهم .این 14 کسب و کار خانگی برای خانم ها در حال حاضر می تواند برای شما درآمدهای زیادی را به مراه داشته باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید روی بنر درخواست مشاوره (این پایین) کلیک کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.1 / 5. تعداد آرا: 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *