تکنیک های فروش محصولات خانگی برای کسب و کارهای کوچک

5
(3)

کسب درآمد از فروش محصولات خانگی مهم ترین اصل در شکل گیری و بقای مشاغل خانگی است. حیطه گسترده ای برای تولید محصولات خانگی وجود دارد. موفقیت در تولید پوشاک، مواد خوراکی، مواد بهداشتی، ارائه خدمات و بسیاری از کسب و کارهای کوچک خانگی دیگر ارتباط مستقیمی به فروش و سودآوری دارد. استفاده از ترفندها و تکنیک های فروش محصولات خانگی به موازات تولید محصول با کیفیت، ضامن موفقیت مشاغل خانگی است. در توانا شو برای کسب درآمد حلال همراه شوید.

تکنیک های فروش محصولات خانگی

مشاغل خانگی تحت تاثیر شدید نوسان قیمت و اوضاع بازار هستند. کسب درآمد از فروش محصولات خانگی برای تولیدی های کوچک بسیار دشوارتر از برندهای شناخته شده و معروف است. پیدا کردن مشتری و خریدار محصولات خانگی یک چالش جدی برای تولید کنندگان خانگی است. یکی از تکنیک های فروش محصولات خانگی پیشی گرفتن از سایر رقبا با ترفندهای خلاقانه است.

افزایش فروش محصولات خانگی با حراج دوره ای

برگزاری حراج فصلی و دوراه ای با ارائه تخفیف های ویژه از کارآمدترین تکنیک های فروش محصولات خانگی است. با دریافت سود کمتر در حراج های دوره ای می توانید افزایش فروش چشمگیری را داشته باشید و رضایت مشتریان را جلب کنید. تخفیف در قبال خرید بیشتر تا سقف مشخص و یا یک اشانتیون رایگان برای هر خرید از متداول ترین تکینیک های فروش محصولات خانگی هستند. دقت داشته باشید که این تخفیف ها و برگزاری حراجی ها باید کاملا حساب شده باشد.

تکنیک های فروش محصولات خانگی

افزایش قیمت برای فروش بیشتر محصولات خانگی!

شاید تعجب کنید که افزایش قیمت محصول هم می تواند از موثرترین تکنیک های فروش محصولات خانگی باشد. بهتر است از قبل اطلاع رسانی در مورد افزایش قیمت محصول را انجام داده و به مشتری ها فرصت خرید بیشتر را بدهید. برای مثال با ارسال پیامک یا ایمیل به مشتری ها اعلام کنید تا آخر فصل تابستان قیمت ها تغییر نخواهد کرد و با پایان فصل همه محصولات تولیدی با افزایش قیمت 10 یا 20 درصدی عرضه خواهد شد. به این ترتیب شاهد افزایش فروش تا پایان مهلت مقرر خواهید شد و درآمد بیشتری را از فروش محصولات خانگی کسب می کنید.

تکنیک های فروش محصولات خانگی به همراه محصولات جانبی

برای اینکه تحولی در کسب و کار خانگی ایجاد کنید پکیج های محصول را جایگزین فروش تکی کنید. با فروش جانبی محصولات در کنار محصولات اصلی می توانید ذهن مشتری را درگیر کنید. در واقع مشتری برای خرید محصول اصلی مراجعه می کند ولی در هنگام خرید با پیشنهاد خرید محصولات جانبی بیشتری مواجه می شود. مشتری از قبل برنامه ای برای خرید محصولات جانبی ندارد ولی با دیدن محصولات دیگر تشویق به خرید خواهد شد.
اگر ترفندها و تکنیک های فروش محصولات خانگی دیگری را می شناسید با ما در میان بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 3

3 دیدگاه برای “تکنیک های فروش محصولات خانگی برای کسب و کارهای کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *