8مهارت پول ساز برای دختران

8 مهارت پول‌ساز برای دختران

3.3
(92)

همان‌طور که می‌دانید مهارت پول‌ساز برای دختران در ایران با محدودیت‌هایی همراه است. طبیعتاً تا دختر باشید از محدودیت‌های کسب درآمد و کسب‌وکار برای دختران در ایران آگاه هستید. برای همین تصمیم گرفتم مهارت‌هایی که می‌تواند به درآمد بالا و بدون محدودیت منجر شود را معرفی کنم. در این مقاله به شما دختران ایرانی می‌گویم سراغ یادگیری چه مهارت‌هایی بروید تا به آسانی و بدون محدودیت کسب درآمد کنید. ضمناً مهارت‌هایی که در این مقاله معرفی می‌شوند، منجر به کسب‌وکارهای با درآمد بالا می‌شود. مطالعه این مقاله فقط 4 دقیقه وقت شما را می‌گیرد اما به احتمال زیاد مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد. جالب اینکه این 10 مهارت، قابلیت تبدیل شدن به یک کسب‌ و کار خانگی برای خانم ها با سرمایه کم را دارند.

مهارت پول‌ساز به چه مهارتی می‌گویند

بسیاری از دختران جوان قبل از تحصیلات دانشگاهی و یا بعد از فارغ‌التحصیلی، به دنبال تأمین هزینه‌های زندگی و یا رشد خود هستند. روش‌های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد، مثلاً کارمندی برای دیگران یا انجام کارهای فریلنسری، یا راه‌اندازی یک کسب‌وکار خانگی. درهرصورت هر اقدامی برای کسب درآمد نیاز به دو مؤلفه مهم دارد، مهارت و ایده. بعضی افراد فکر می‌کنند ساز زدن، ورزش حرفه‌ای یا بلد بودن یک هنر، مهارت محسوب می‌شود. اما واقعیت این است که هنر یا حرکات ورزشی مثل پارکور با مهارت تفاوت عمده‌ای دارند. مهارت در واقع توانایی تولید یا تغییر یا بهبود یک محصول و خدمت است. اما هنر اگرچه منجر به خلق یک چیز یا حال می‌شود اما مهارت فنی به حساب نمی‌آید. مهارت پول‌ساز توانایی است که می‌توان از آن در مدت زمان طولانی پول زیادی کسب کرد.

 

چگونه یک مهارت را به یک کسب‌وکار پرسود تبدیل کنیم

قبل از اینکه مهارت‌های پول‌ساز را به شما معرفی کنم، لازم است روش تبدیل یک مهارت به یک کسب‌وکار پرسود را به شما بگویم. بسیاری از دختر خانم‌ها فکر می‌کنند با شرکت در یک دوره مهارتی می‌توانند بلافاصله کسب درآمد کنند البته هم بعد از شروع کار به مشکل پیداکردن مشتری و فروش محصول یا خدمت برخورد می‌کنند. حقیقت این است اگر در کنار مهارت فنی، مهارت‌های عمومی مانند مهارت ارتباطی، مهارت شبکه‌سازی، فن بیان، مذاکره و متقاعدسازی خود را تقویت نکنید، قطعاً با سرعت بسیار کمی پیشرفت خواهید کرد. این 8 مهارت پول‌ساز برای دختران را مطالعه کنید و بعد از یادگیری یکی از آنها مهارت‌های عمومی و دانش بازاریابی خود را افزایش دهید. برای توانمندسازی خود می‌توانید از اینجا به‌صورت رایگان مشاوره کسب و کار بگیرید.

مهارت پول‌ساز برای دختران

کسب درآمد از مهارت وبمستری

اولین مهارتی که می‌تواند دختران ایرانی را ثروتمند کند، مهارت وبمستری است. وبمستری مجموعه‌ای از توانایی‌های طراحی یک سایت بدون کدنویسی، سئو و دیجیتال مارکتینگ است. درصورتی‌که شما این سه کار را یاد بگیرید می‌توانید کسب و کارهای زیر را راه‌اندازی کرده و درآمد بالای ده میلیون تومان در ماه داشته باشید. متوسط زمان یادگیری هر سه مهارت 4 ماه است. ضمناً به دلیل انجام کارهای فریلنسری با یادگیری این مهارت شما به راحتی محدودیت‌های وضع موجود را پشت سر می‌گذارید. ضمن اینکه بیشتر مشتریان تمایل دارند با یک خانم همکاری داشته باشند.

 

مهارت طراحی سایت سئو دیجیتال مارکتینگ
متوسط زمان یادگیری 2 ماه 2 ماه 3 ماه
سرمایه گذاری تقریبی 3 میلیون تومان 5 میلیون تومان 7 میلیون تومان
متوسط درآمد در ماه 8میلیون تومان در ماه 15 میلیون تومان در ماه 15 میلیون تومان درماه

 

لیست کسب‌وکارهایی که از مهارت وبمستری می‌توانید راه‌اندازی کنید:

 • طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی
 • مدیریت سایت (به‌روزرسانی و محصول گذاری)
 • وبمستری
 • همکاری در فروش ( affiliate marketing )
 • تولید محتوای متنی
 • سئو و مدیریت سئو سایت
 • دیجیتال مارکتینگ

مهارت پول‌ساز برای دختران

کسب درآمد از مهارت برنامه‌نویسی اندروید

دومین مهارت پول‌ساز برای دختران، برنامه‌نویسی اندروید است. وقتی اسم برنامه‌نویسی می‌آید، دخترخانم‌ها نگران می‌شوند و فکر می‌کنند کار سختی است. یک حقیقت جالب را به شما بگویم، سال‌هاست برنامه‌نویسی تبدیل به یک کار بسیار آسان‌تر از قبل شده است. انواع گروه‌ها و فروم‌های برنامه‌نویسی باعث ایجاد شبکه‌ای از ارتباطات شده که اجازه نمی‌دهد شما نتوانید مشکلتان را حل کنید. برنامه‌نویسی اندروید با کاتلین را می‌توانید در شش ماه به‌صورت پروژه محور یاد بگیرید. ضمن اینکه مدرس دوره بعد از اتمام آموزش مدام العمر شما را پشتیبانی کرده و روش‌های کسب درآمد را نیز به شما یاد می‌دهد. در حال حاضر برنامه‌نویسی اندروید مهارت بسیار ارزشمند و پول‌سازی است. برنامه‌نویسی است. شما با این مهارت به‌راحتی در خانه کسب درآمد بالایی خواهید داشت.

تولید کیک و دسر و کسب درآمد از آن

کسب درآمد از مهارت تولیدکیک و دسر و شکلات خانگی

اگر اهل دنیای فناوری نیستید، نگران نباشید. مهارت‌های پول‌ساز زیادی برای دخترخانم‌ها وجود دارد که می‌توانند بدون محدودیت از آن کسب درآمد کنند. یکی از مهارت‌هایی که به‌تازگی طرف‌داران زیادی پیدا کرده، مهارت تولید کیک، دسر، نان کافه‌ای و شکلات دست‌ساز است. شما به‌راحتی با شرکت در چند کورس آموزشی می‌توانید از این مهارت سود سرشاری نصیب خودتان کنید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره این مهارت بگیرید اینجا کلیک کنید.

کسب و کارهایی که می‌توانید با مهارت تولید کیک، دسر و شکلات دست‌ساز راه‌اندازی کنید

 • بوتیک کیک و دسر
 • تولید کیک و نان برای کافه‌ها
 • تولید کیک و دسر برای تشریفات و مهمانی‌ها
 • تولید شکلات دست‌ساز سفارشی برای مناسبت‌ها و هدیه

مهارت پول‌ساز برای دختران

کسب درآمد از مهارت نجاری

تعجب نکنید. منظورم ساخت درب و پنجره و نردبان چوبی نیست. چهارمین مهارت پول‌ساز برای دختران، ظاهری مردانه دارد. در حال حاضر کسب‌وکارهای جالبی توسط دختران در حوزه محصولات چوبی، راه‌اندازی شده است که سود زیادی نصیب آنان می‌کند. ساخت ظروف چوبی، تولید میز و صندلی رزینی و چوبی، تولید اکسسوری چوبی سیسمونی نوزاد و ده‌ها محصول جالب دیگر. کافی است محصولی را که علاقه دارید تولید کنید انتخاب کنید. سپس یک دوره تخصصی نجاری و تولید این‌گونه محصولات را شرکت کنید. این نگرش را که می‌گوید این کار مردانه است دور بریزید. زنان در بین جامعه دارای اعتبار بیشتری در بین افراد هستند، سطح اعتماد به زنان 38 % بیشتر از مردان است. فقط باید سرمایه و فضای لازم برای راه‌اندازی این کار را داشته باشید. البته زیاد نیست اما مطمئن باشید در کمتر از شش ماه به سود می‌رسید.

 

تعمیرگاه موبایل دختران

کسب درآمد از مهارت تعمیر تلفن همراه

 فکرش را بکن، وارد یک تعمیرگاه موبایل بشوی و همه افراد آنجا دختر باشند. یکی از ایده‌های جذابی است که در سر می‌پرورانم. بیش از شصت میلیون دستگاه تلفن همراه هوشمند در دست ایرانیان است. یک بازار پر از ثروت که منتظر است دختری بیاید و پول‌ها را درو کند. در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید تعمیرات تلفن همراه را یاد بگیرید و با دو یا سه نفر از دوستان خود اولین تعمیرگاه دخترانه موبایل شهرتان را راه‌اندازی کنید. پنجمین مهارت پول‌ساز برای دختران یکی از جذاب‌ترین کسب و کارهای می تواند باشد که در شهرتان راه اندازی می کنید.

مهارت پول ساز دخترانه

کسب درآمد از مهارت تولید مواد اولیه غذایی، چاشنی‌ها و ادویه‌ها

شاید به ذهنتان خیلی تکراری بیاید، اما منظور من از تولید مواد اولیه غذایی، همان محصولات همیشگی موجود در بازار نیست. تمام دخترخانم‌های ایرانی ترشی لیته و هفت بیجار را بلدند درست کنند. اما انواع ترشی و چاشنی‌های جدید و خوش‌طعمی وجود دارد که مردم عاشق چشیدن و مصرف آنها هستند. ادویه‌های ترکیبی جالبی برای طعم‌دار کردن پلوها، کباب‌ها و خورش ها هستند که هنوز مردم نمی‌شناسند. ششمین مهارت پول‌ساز برای دخترخانم‌ها، مهارت تولید انواع ترشی، مربا و چاشنی‌های شگفت‌انگیز ملل دیگر است. خوبی این مهارت این است که در کمترین زمان ممکن می‌توانید آن را از طریق اینترنت و یا یک ورکشاپ دو روزه فرا بگیرید. سرمایه بسیار کمی می‌خواهد. شما می‌توانید با ثبت درخواست مشاوره از اینجا، اطلاعات بیشتری درباره این مهارت بگیرید.

مهارت پول‌ساز برای دختران

کسب درآمد از مهارت ولاگری

تا یک دهه پیش اگر شما در جمع خانوادگی زیاد صحبت می‌کردید یا بذله‌گو بودید، توسط والدین مورد شماتت قرار می‌گرفتید. با ظهور شبکه‌های اجتماعی، گسترش اینترنت، شغل‌های عجیبی ظهور کرد که حالا دیگر عجیب نیستند، و ولاگری به‌عنوان یک کسب‌وکار پول‌ساز حالا موردتوجه بسیاری از دختران و پسران است. مهارت تولید محتوای ویدئویی با موضوعات مختلف می‌تواند درآمد زیادی داشته باشد. سفر، گردشگری، سبک زندگی، فناوری، سرگرمی، ورزش و سیاست موضوعات اصلی بسیاری از ولاگرها است. یک گوشی تلفن همراه خوب، مونوپاد یا سه‌پایه و میکروفون تجهیزات اولیه کسب وکار شماست. ویرایش ویدئو را یاد بگیرید و به موضوعی که عاشقش هستید بپردازید. برای ایده گرفتن کافی است ولاگرهای یوتیوب و اینستاگرام را دنبال کنید.این هم یکی دیگر از 8 مهارت پول ساز برای دخترخانمهای ایرانی.

مهارت پول‌ساز برای دختران

کسب درآمد از مهارت طب سنتی

یکی از پرطرف‌دارترین خدمات سلامتی در حال حاضر، طبابت سنتی است. عموم مردم از داروهای شیمیایی دوری می‌کنند. این یعنی یک فرصت طلایی. بسیاری از اطبای سنتی در ایران آقایان هستند. کمبود طبیب سنتی خانم باعث شده بسیاری از بانوان به‌سختی برای یافتن یک طبیب سنتی زن تلاش کنند. دوره‌های این مهارت اگرچه طولانی است اما به نظر من ارزش سرمایه‌گذاری دارد. چراکه شاخه‌های طب سنتی زیاد بوده و می‌توانید مدل‌های درآمدی بسیاری برای خودتان تعریف کنید. از همه مهتر این‌که مشتریان شما فقط بانوان هستند و دردسری نخواهید داشت.

مهارت‌های پول‌ساز برای دختران

این  مهارتهای پول‌ساز برای دختران بر اساس یافته‌ها، مطالعات و تجربیات بنده پیشنهاد گردیده است. طبیعتاً مهارت‌های دیگری نیز وجود دارد که دخترخانم‌ها می‌توانند با یادگیری آنها کسب وکار خود را راه‌اندازی کرده درآمد زیادی داشته باشند. من باتوجه‌به نمونه‌های موفق و نیز کاهش سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی کسب و کار این مهارت‌ها را پیشنهاد دادم. همان‌طور که می‌دانید بسیاری از والدین حاضر نیستند به دختران خود اجازه راه‌اندازی کسب‌وکار بدهند مگر اینکه مطمئن شوند مشکلی برای فرزندشان پیش نمی‌اید. توصیه می‌کنم اگر فرزند موفقی می‌خواهید داشته باشید اجازه بدهید به سراغ رؤیاها و آرزوهایش برود. بگذارید فرزندتان مستقل شود و ضعیف بار نیاید. 8 مهارت پول‌ساز برای دختران، هدیه‌ای از طرف وبسایت تواناشو برای دختران سرزمینم است.

منابع این مقاله :

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد آرا: 92

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *