10 کسب و کار خانگی برای آقایان در سال 1400

3.2
(108)

در این نوشتار 10 کسب و کار خانگی برای آقایان را معرفی خواهم کرد که علاوه بر سرمایه کم درآمد زیادی داشته باشد. با این وضعیت اقتصادی تضمین میکنم هر کدام از کسب و کارهای زیر را که انتخاب کنید، برنده بازی هستید. به دو دلیل که در بند انتهایی نوشتار آورده ام. ضمناً کسب و کارها را رده بندی سنی نیز کرده ام. باورتان نمی‌شود کسب و کارهای خانگی می توانند تا ماهی 150 میلیون تومان برای شما درآمد داشته باشند. نمونه بارز آن کسب و کارهایی است که در این نوشتارآورده ام. با من به مدت 8 دقیقه همراه باشید تا این 10 کسب و کار پرسود را به شما معرفی کنم.

کسب و کارهای خانگی برای آقایان جوان

من اعتقادی به تحصیلات برای کسب درآمد ندارم. تحصیلات ضامن درآمد نیست. البته می تواند در توسعه ارتباطات اجتماعی، جایگاه اجتماعی و کسب اعتبار و وجه خوب عمومی مؤثر باشد. لذا شما می توانید از همان نوجوانی برای کسب درآمدهای میلیونی اقدام کنید. من ده‌ها تماس در طول ماه دارم که نوجوانان از فقدان حمایت و یا جلوگیری والدین برای کسب درآمد آنان گلایه دارند. توصیه می کنم اگر والد هستید با مدیریت صحیح این فرصت را به فرزندان تان بدهید که تجربه یک کسب و کار کوچک و خانگی را داشته باشند. به رویاهای شان بپردازند و اگر رشد کردند، حمایت شان کنید.

1 – درآمدهای میلیاردی از اپلیکیشن های موبایلی

درآمدهای میلیاردی از اپلیکیشن های موبایلی

پنج میلیارد انسان روی زمین هم اکنون از گوشی های اسمارت استفاده می کنند. تمام این انسان ها هر روز به اپلیکیشن ها و خدمات آنها وابسته تر می شوند. در ایران تقاضای برای برنامه نویسی اندروید از تعداد برنامه نویسان بیشتر است. دست بجنبانید. میلیون ها تومن در روز می توانید درآمد داشته باشید. هزینه یک دوره آموزش تولید اپلیکیشن اندرویدی جامع و پروژه محور با پشتیبانی کامل کمتر از یک میلیون تومان است. شما با یک میلیون تومن و یک لپ تاپ در کمتر از شش ماه می توانید یک اپلیکیشن طراحی کنید. این از اولین کسب و کار خانگی برای اقایان جوان.

دوره آموزش تولید اپلیکیشن اندرویدی

 2 – محتوا پادشاه نیست، الماس است

کسب و کارهای خانگی تولید محتوا

دومین کسب و کار خانگی برای آقایان جوان و میانسال تولید محتوای متنی است. امروزه مشتریان هر چیزی را که می خواهند از گوگل سرچ می کنند. صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی برای فتح صفحه اول گوگل به نویسندگان مقالات، پول خوبی می دهند از کلمه ای 30 تومان برای مقالات عمومی تا کلمه ای دویست تومان برای مقالات تخصصی. یک مقاله هزار و هشتصد کلمه ای تخصصی برای هر موضوعی کلاً سه ساعت وقت می برد و اگر بابت هر کلمه صد و پنجاه تومان بگیرید، دویست و هفتاد هزار تومان گیرتان می آید. برای یادگیری می توانید در دوره آموزش تولید محتوای متنی شرکت کنید.

دوره آموزش تولید محتوای متنی با تدریس علیرضا احدی

3 – محتوا تنها متن نیست

کسب و کار برای آقایان با تولید محتوا ویدیویی

سومین کسب و کار خانگی برای آقایان جوان و میانسال تولید محتوای ویدیویی است. صدها کسب و کار کوچک و خانگی نیاز به ساخت تبلیغات ویدیویی محصولات خود دارند. تا به حال ندیدم کسی اقدام به ساخت محتوای ویدیویی برای کسب و کارهای خانگی و کوچک بکند. شما می توانید برای آنها به سادگی و با کمترین تجهیزات تبلیغات ویدیویی بسازید. فتوشاپ، کمتیزیا، ویدیو اسکرایب، اینشات، یک گوشی تلفن همراه میان رده، سه پایه و سافت باکس تنها ابزار های مورد نیاز شماست. برای یادگیری این دوره می توانید در دوره آموزش تولید محتوای ویدیویی شرکت کنید.

دوره آموزش تولید محتوای ویدیویی

4 – مربی سگ های تعلیمی برای بیماران و نابینایان

کسب و کارهای خانگی برای آقایان

فرصت های کسب درآمد میلیونی در ایران تنها به دنیای فناوری اطلاعات ختم نمی شود. چهارمین کسب و کار خانگی برای آقایان یکی از ایده‌های با درآمد بالاست که در ایران افراد بسیار بسیار کمی روی آن کار کرده اند. نابینایان، جامعه مهمی از توان یابان هستند که برای جلوگیری از انزوا، نیازهای پشتیبانی و حمایتی زیادی باید داشته باشند. سگ های تعلیمی برای نابینایان در ایران بسیار کم است. شما اگر سررشته ای از تربیت سگ دارید، این یک فرصت میلیونی است که یک کسب و کار پر توجه برای خود دست و پا کنید. به دلیل کمبود چنین مربیانی خیلی زود در شبکه های اجتماعی ترند می شوید.

 5 – تولید محصولات کلاژ پلی استری در خانه با درآمد حداقل ده میلیون تومانی

کسب و کار خانگی برای آقایان تولید محصولات کلاژ پلی استری

پلی استر متریال بسیاری از اکسسواری های آشپزخانه، اتاق کودک، پذیرایی و دفاتر اداری است. حتی باشگاه های یوگا، مراکز فنگ شویی از تجهیزات پلی استری برای دیزاین و افزایش انرژی مثبت به عنوان اکسسواری استفاده می کنند. نیازی نیست کارخانه یا کارگاه تولید محصولات پلی استری بزنید. کافیست از یک تولید کننده پلی استر قطعات لازم را برای کلاژ به همراه آموزش بگیرید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. کل سرمایه راه اندازی این کار کمتر از دو میلیون است و با درآمد حداقل ده میلیون تومان در ماه. اتاق نوزادان، آشپزخانه ها، بوفه ها و دفاتر انتظار کارهای زیبای شما ر ا می کشند.

اگر تمایل دارید این کسب و کار خانگی را راه اندازی کنید می توانید در دوره آموزش تولید اکسسوار پلی استری شرکت کنید. آموزش بازاریابی و فروش این محصولات را من به شما یاد می دهم.

دوره آموزش تولید اکسسوار پلی استری

6 – ساخت کرم های زیبایی و لایه بردار

ششمین کسب و کار خانگی برای آقایان، یکی از جذاب ترین کسب و کارهای خانگی است. یکی از علایق و نیازهای عموم مردم چه آقا، چه خانم، زیبا دیده شدن است. پوست شفاف، صدفی و نرم. کرم های طبیعی لایه بردار و آبرسان از آن دست محصولاتی هستند که با یک آموزش یک هفته ای می توانید تولید کنید. سرمایه کم، بازار هدف بزرگ و کار سبک.

کسب و کار خانگی تولید کرم زیبایی

قطعاً بدرد بازنشسته ها و میان سال ها می خورد. آرایشگاه های مردانه، آرایشگاه های زنانه و کلینیک های زیبایی مشتری های پروپاقرص شما هستند. تازه می توانید شما تولید کنید، همسرتان در مهمانی های زنانه بفروشد. اگر علاقه دارید با همسرتان یک درآمد خوب داشته باشید در دوره آموزش تولید کرم های زیبایی و آرایشی شرکت کنید.

دوره آموزش تولید کرم های زیبایی و آرایشی

7 – کسب و کاری که نون داره، پولم داره

همه دنبال کسب و کاری هستند که برایشان اصطلاحاً نون داشته باشد. هفتمین ایده کسب و کار خانگی برای آقایان تولید نان، نان شیرمال و فتیر خانگی است. اگر لبخند به لب تان آمد مطمئن باشید ایده های خوب همه خنده دار بوده‌اند. مریم خیری از شاگردان من است با یک فر خانگی و تولید فتیر در خانه در عرض یکسال، دو فروشگاه نان سنتی و نان فانتزی را با برند تنورگلی راه اندازی کرد. از خانه شروع کنید با یک فر کوچک، فتیر تولید کنید. در اداره جات، سازمان ها و ارگان‌ها به کارمندان بفروشید. تضمین می کنم کسب و کار پر رونقی خواهد بود.

کسب و کار خانگی تولید نان برای آقایان

8 – تولید ظروف چوبی آشپزخانه

به تازگی مردم به طرز عجیبی به ظرف بی قاعده چوبی علاقمند شده اند. یه تکه چوب که فقط کمی گود شده است و به عنوان جای تنقلات به فروش می رسد. یه تکه تخته برش خورده از درخت که با نصب دو دسته و کمی کیلر و سیلر، تبدیل به سینی پذیرایی شده.

تولید ظروفی چوبی

یک کارگاه کوچک در حیات خانه، مقداری ابزار نجاری، سرمایه اولیه شماست. البته بیشتر به درد کسانی می خورد که خانه باغ دارند، بازنشسته هستند و دور و برشان شلوغ نیست. درآمد بسیار بالایی دارد. و به راحتی محصولات تان را در اینستاگرام و یا فروشگاه های اکسسواری به فروش می رسانید. این هم از هشتمین ایده کسب و کار خانگی برای آقایان.

9 – عرقیات و دم نوش ها صندوقچه های طلا هستند

تولید دم نوش و عرقیات

کرونا برای خیلی ها نان کرد. دم نوش های گیاهی، پر فروش شدند. گلاب های بی کیفیت، عرفیجات ناخالص گیاهی صدای همه را درآورده است. باور کنید کافی است یک چرخی در بازار مولوی و ناصر خسرو برای تهیه ظروف مناسب عرقیجات بزنید. یک سر با ماشین شخصی خود به قمصر کاشان بروید.

انواع عرقیات گیاهی را با خلوص بالا تهیه کرده، بسته بندی کرده و به فروشگاه های مواد طبیعی و ارگانیک برسانید. یا مستقیما در سایت باسلام به فروش برسانید. این کار خوراک بازنشسته ها و آدم های با عشق است. دوستانم این کار را اجرا کرده اند و در حال حاضر به سود خوبی رسیده اند.

10 – کافه املت

اما گران ترین ایده کسب و کار برای آقایان که دیگر خانگی نیست، راه اندازی یک کافه املت است. املت تنها غذائیست که می تواند نقش صبحانه، ناهار، عصرانه و شام را بازی کند.

هر کشوری حداقل سه نوع املت دارد. کافی است یک منوی چند املتی در کافه خود بگذارید. فقط و فقط املت سرو کنید. از املت های ایرانی با پیاز تا املت روسی و اسپانیایی. راستش را بخواهید این ایده یکی از آرزوهای خودم هست. اما دوست ندارم آرزویم را بگندانم. شاید کسی این مقاله را بخواند و رویای من را عملی سازد. یادت باشد مرا هم دعوت کنی.

چرا کسب و کار خانگی برای آقایان پولسازتر از اشتغال برای دیگران است

حقیقت این است که نگاه سنتی و عمومی این بود که کسب و کار خانگی درآمد چندانی ندارد. تا اینکه پسرهای دهه هفتادی شروع به کسب درآمد از طراحی سایت در خانه کردند. یک دهه طول کشید که عموم مردم بپذیرند که در خانه می توان درآمد های خوبی داشت. اما نکات مهم تری وجود دارد که توصیه می کنیم در این اقتصاد بیمار از کسب و کارهای خانگی برای رشد استفاده کنید.

دلایل رشد کسب و کارهای خانگی:

  • هزینه های سربار مانند مالیات و بیمه کمر شما را نمی شکند
  • سرمایه های چند صد میلیونی نمی خواهد
  • زیر بار وام های با بهره و سود بالا نمی روید
  • در پیچ و خم سیستم های اداری نمی افتید.

کسب و کارهای خانگی برای آقایان

کرونا هر کسب و کاری را که به خاک سیاه نشاند کمترین ضربه را به کسب و کارهای خانگی زد. واقعیت این است که این همه مزایا را نمی توان نادیده گرفت. کسب و کار خانگی برای آقایان تنها فریلنسری نیست. من سعی کردم کسب و کارهایی را به شما معرفی کنم که هنوز اشباع نشده است و کلی متقاضی را می تواند به سودهای سرشار برساند. تمام پیشنهادات ما در این نوشتار با تضمین است. حاضرم به شما مشاوره رایگان بدهم تا حتی این مبلغ کم را هم ریسک نکنید و بهترین کسب و کار را انتخاب کنید.

چرا تواناشو این پیشنهادات را داده است

می دانید چرا پیشنهاد این کسب و کارها را داده ام؟ چرا که بسیاری از صاحبان موفق این کسب و کارها از شاگردان دوره بوت کمپ تواناشو هستند و یا در یکی از دوره های آموزشی تواناشو شرکت کرده اند. به آنها مشاوره می دهم و با جزئیات کسب و کارشان آشنا هستم. آنها موفق شده اند. پس شما هم موفق می شوید. چرا که پشتیبان شما تواناشو هست.

درباره یادگیری و راه اندازی کسب و کارهای خانگی برای آقایان

شما هر کدام از ایده های بالا را که انتخاب کنید علاوه بر حمایت های مدرس دوره، پشتیبانی و مشاوره وی، از مشاوره و پشتیبانی تواناشو در بازاریابی و فروش محصولات تولیدی خودتان نیز بهره مند می شوید. من هرگز کاربران تواناشو را رها نمی کنم و تلاش می کنم آنها را به موفقیت های چشمگیر برسانم. این لذتبخش ترین کار دنیاست که دیگران را رشد بدهی و به موفقیت برسانی.

همانطور که می دانید من کارشناس رادیو اقتصاد و برنامه های کارآفرینی تلویزیون هستم. برگزاری ده‌ها سمینار آموزشی کسب و کار خانگی، پژوهش درباره مشاغل و کسب و کارهای خانگی برای من یک رسالت و وظیفه است. در استان های زیادی حضور داشته ام و از نزدیک کسب و کارهای خانگی زیادی را بررسی کرده ام.

با خیال راحت مسیرتان را با مشاوره های رایگان من انتخاب کنید و مطمئن باشید اگر نگرش مثبتی داشته باشید. به اهداف و رویاهای تان می رسید. همانگونه که من رسیدم.

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است؟

روی ستاره‌ها کلیک کنید و به مقاله امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد آرا: 108

2 دیدگاه برای “10 کسب و کار خانگی برای آقایان در سال 1400

  1. لقمان رضایی گفته:

    سلام… ممنون… واقعا ایده ها خلاقانه و بسیار مفید و انرژی زا هستند.. درود… من لذت بردم… و هرچند شاغلم و راضی از شغلم.. ولی راهکارها حتی برای من شاغل هم وسوسه گر و اغواکننده بود.. وشاید به برنامه نویسی که اصلا هیچ اطلاعات خاصی ازش ندارم ولی همیشه و ازایامی که قلم را باعشقبازی روی کاغذ آموخته ام حس هم رقصانی کلمات را و به نگارش درآوردن هرانچه که ازیک مبحث کنجکاومم میکند را آرزوی دیرینه خود از نگارش را به مخاطره ام همی باز میگرداند و مرا به نوعی بسوی بهشت پردازش خیال و رها از مرز و کیان به.. عروج و الاهه ی اندیشیدن در عرصه ی زندگی و خلقت طبیعت الهی شکوفا و همچون غنچه نو شکفته..قطره شبنم شوق مرا بیدار و چون مجنون پی مداد چشم به افق میدوزم و دل به هوای وصال آرام و قرار می دارم… مرسی از ایده های جالب و پراز حس تلاش و موفقیت.. بعد سالها آدرنالین خاصی به انگشت لمس نمودم… حق نگهدارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *