تضمین اشتغال فرزندان

تضمین اشتغال فرزندان

تضمین اشتغال فرزندان

برای تضمین اشتغال فرزندان تان باید از همان اوان کودکی برنامه ریزی کنید . در این نوشتارپنج نکته مهم برای تضمین اشتغال فرزندان با درآمدهای بالا وپایدار پیشنهاد داده ایم که تنها ۴ دقیقه از وقت شمارا می گیرد اما در پایان کلی ایده های ارزشمند و امید در دل و ذهن تان جوانه میزند.
حقیقت این است که من هرگز دغدغه اشتغال و آینده دختر پانزده ساله ام را ندارم . چرا که ایمان دارم تکنیک های آسانی را در تربیت او به کار برده ام که به صورت خودکار فرزندم را به آینده روشن می رساند.آنچه که حال مرا بیشتر خوب می کند این است که این تکنیک هارا در اختیار دیگران هم بگذارم تا شادی های ما والدین بیشتر شود و فرزندان بیشتری از میهن مان به آرامش و ثبات در زندگی دست پیدا کنند.امیدوارم شماهم این مقاله را در اختیار دیگران بگذارید تا هموطنان بیشتری از این تجربیات بهره مند گردند.

فرزندتان در ۲۰ سال آینده باشید.

جمله فرزندتان در ۲۰ سال آینده باشید شاید جمله عجیبی به نظر برسد و در نگاه اول حس کنید واژه ای جا افتاده است، اینگونه نیست . دقیقاً منظورم همین است . اگر می خواهید فرزندتان صاحب کسب و کار معتبر و زندگی شیرین شود، باید رفتار و گفتارتان شبیه آن آدم باشد. از کلمات و واژه های ندارم ، نمی شود ، رفتارهای منفعلانه به شدت دوری کنید.حتی اگر کتابخوان نیستید کتاب های کسب و کار ساده بخرید و جلوی فرزندتان بخوانید. از اهداف و رویاهایتان جلوی او صحبت کنید و مرتباً تکرار کنید”برنامه دارم” ذهن تان را مرتب نشان دهید و از نداری ها و مشکلات اقتصادی هرگز جلوی او صحبت نکنید. برای اعلام وضعیت بحرانی مالی از واژه های بهتر هم می شود استفاده کرد مثل: در حال حاضر برنامه ای برای خرید فلان چیز ندارم ، این ماه روی خرید و تامین فلان چیز فوکوس کرده ایم و از این جور مطالب ، سکوت و کلی گویی همیشه بهتر از مطرح کردن جزییات و مشکلات است.

آینده فرزندان
تضمین اشتغال فرزندان

برنامه های اقتصادی و کسب و کار تماشاکنید

برنامه های اقتصادی و کسب و کاردر شبکه های مختلف تلویزیونی شاید از کم بیننده ترین برنامه ها باشند، کسل کننده و گاهی واژه هایی که مفهومی برای ما ندارند. اما شما با تحمل این شرایط پالس ها و فرکانس هایی را برای ذهن غیرفعال (ضمیرناخودآگاه) فرزندتان ارسال می کنید، نتیجه این کار خسته کننده را ده سال آینده خواهید دید، زمانی که لبخند زیبا و از ته دل بر لبان تان خواهد نشست.

زندگی نامه کارآفرینان و آرزو های پنهان

همه ی ما زندگی نامه کارآفرینان و آرزو های پنهان آن هارا کمابیش خوانده ایم . ولی پیشنهاد می کنم با کمی مطالعه اینترنتی و یا خرید کتاب زندگی نامه کارآفرینان بزرگ جهان ، تلاش کنید داستان هایی هیجان انگیز برای فرزندان تان از زندگی آدم های بزرگ تعریف کنید. یادتان باشد ما آدم های بزرگ زیادی داریم که کارآفرین نبوده اند تمرکز و فوکوس تان را روی کارآفرینان بگذارید. آب و تاب بدهید، به داستان آنها لعاب بدهید و بگذارید برای فرزندتان اسطوره و الگو شوند.آرزوهای کودکی این انسان هارا برای فرزندتان به تصویر بکشید و با زندگی بزرگسالی شان مقایسه کنید.نتایج درخشان خواهد بود.

طرح کسب و کار خانگی

آشپزی با فرزندان
تضمین اشتغال فرزندان

طرح کسب و کار خانگی بریزید ، پیشنهاد راه اندازی یک کسب و کار خانگی با همکاری فرزندتان را به اوبدهید حتی اگر این کسب و کار حالت تفنن داشته باشد برای او جذابیت های خودش را دارد. به او حقوق ندهید سعی کنید شراکت ، همبنیانگذار بودن و مسئولیت داشتن در یک کسب و کار را حس و تجربه کند.در قالب این برنامه تفریحی بگذارید حال و هوای خودش را داشته باشد اگر جدی است اشکالی ندارد و اگر جدی نیست به او سخت نگیرید. این لذت ها هستند که انسان را به سوی خود می کشانند چرا که انسان ذاتاً لذت پذیراست و تا حسی از این فرآیند نگیرد توجهی نشان نخواهد داد.

ادبیات کارآفرینانه و کسب و کاری

با فرزندتان  ادبیات کارآفرینانه و کسب و کاری داشته باشید. هر موضوعی و هر گفتگویی را با واژه های کسب و کار، ثروت ، درآمد و رشد ترکیب کنید. بگذارید ذهنش با این واژه ها آشنا و انباشته شود. قدرت کلام معجزه گر است .کلام و گفتار است که رفتار را رقم می زند.

تضمین اشتغال فرزندان

در پایان باید بگویم هرآنچه که به فرزندتان می خواهید بیاموزید خودباید آینه تمام نمایش باشید. حتی اگر این آینه تنها یک ادا باشد. طرز صحبت و کلامتان مثبت، ثروتمند و به دوراز جزییات منفی و غم انگیز باشد تا معجزه این فنون و تکنیک هارا در دهه بعدی زندگی فرزندتان ببینید. معجزه ای طولانی است اما به شدت شیرین و جذاب و صدالبته تضمین اشتغال فرزندان را به دنبال دارد. امیدوارم موفق باشید.

برای اطلاع از دوره های آموزشی تواناشو می توانید از منو مدرسه تواناشو و یا اینستاگرام ما کسب اطلاع کنید

 

دوره تضمینی آفرینندگان کسب وکارموفق
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. شیلا
  ۵:۲۰ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

  بزرگترین سرمایه گذاری روی فرزندان همین مطالبی ست که در این مقاله نوشته شده و ندونستن این مطالب در آینده شوک بزرگی بهشون وارد می کنه.

  • alireza ahadi
   ۸:۰۲ ۱۳۹۷/۰۲/۳۱

   امیدواریم والدین ایرانی سرمایه گذاری روی فرزند رو تنها تامین نیازهای اولیه و مالی فرزندان شون ندونن و برای آینده روشن اون ها الگو بشن

 2. مهدي طاهري
  ۹:۵۰ ۱۳۹۷/۰۳/۰۱

  مطلب بسيار عالي و آموزنده اي بود ممنونم